Proszę o profesjonalną wycenę ziemi

jesli masz przy tej dzialce jakis hiper market, szpital, komisariat policji to cena gruntu wzrosnie i to znacznie :stuck_out_tongue:

szkoda ze nie masz działki rolnej tak ze 2 hektary… posadziłbys tam sobie drzewka i dostawal od UE 1 tys. miesiecznie :wink: a w 2007 2 tys. :wink: ceny wzrosna…

A kto powiedział, żę mój tata tyle nie ma on ma 2x więcej

to był przyklad, głownie rozchodziło mi sie o działke rolną :wink: jak takową posiadacie i jest wiecej hektarów to tylko sadzić drzewka i zbierac kase…

A wyczytałem na http://www.befar.krn.pl/mieszkania-domy … 6_1_1.html że kolo 1,20 hektara miliony a moj tata ma 4 to na jeden raz będzie :o

Jak już wcześniej pisałem to działka obok Reala, dlatego tyle kosztuje :stuck_out_tongue:

x-awier nierozumiesz w czym rzecz… jesli ta dzialka ktora ma Twoj ojciec jest na jakims odludziu i nic tam do okola nie ma, to mała za nia dostaniesz 7-10 tys. [nie wiem ile macie hektarów, i nadal nie wime jakie to działki, to tylko przykaldowa cena]

Na takim odludziu to chyba nie.Bo to jest trasa przelotowa Katowice-Warszawa.

w celu wyceny wartosci szukanej dzialki polecam udac sie do jakiegos Rzeczoznawcy Majatkowego

  1. jaki typ tej nieruchomosci, co juz bylo powiedziane

  2. obecnosc wartosciowych/niewartosciowych nieruchomosci wokol tego obszaru tez ma wplyw na cene

  3. wielkosc dzialki oczywiscie

  4. na tym forum raczej specjalisty nie znajdziesz, wszystko to bedzie wiec ‘gdybanie’ i nikt nie udzieli odpowiedzi na 100%