Proszę o przetłumaczenie krótkiego tekstu na angielski

Witam!

mam duży problem…,

koleżanka (już nie jest koleżanką) umieszcza na swoim devianart zdjęcia mojej dziewczyny, wykorzystuje te zdjęcia do zdobycia popularności i w ogóle nie wiadomo do czego :frowning: , chce temu jakoś zaprzestać,bo to za granicą jest więc może wysłałbym maila do devianart z informacją o łamaniu praw.

Nie wiem jak powinno wyglądać taki list, nie wiem gdzie się udać…

Moja propozycja listu:

Witam serdecznie!

Chciałem za informować że osoba o niku: wykorzystuje moje zdjęcia i umieszczą je bez mojej zgodzie na swoim koncie. Chcę zaprzestania takich praktyk pod rygorem łamania praw. Proszę o zadziałanie w tej sprawie

z poważaniem


Wejdź na profil osoby, która udostępnia zdjęcia Twojej dziewczyny. Pod każdą fotką powinno być Report Deviation, tam powinno być Art theft or No Prommission. I tutaj kombinuj, co trzeba powypełniać.

I greet warmly!

Did I want too to inform that the person about niku: he uses my pictures and they will place them without my agreement on their account. I want cessation of such practices under the discipline of breaking laws. I ask to work in this matter

with the respect of

Alan S.

dziękuje serdecznie

angielski to podstawa ja strasznie kaleczę…

trzymajcie za mnie kciuki…,

ja na prawdę nie lobię takiego plagiatu…, to okropne. widziałem już chyba na 5 blogach jej zdjęcia