Proszę o przetłumaczenie krótkiego tekstu na angielski

(Alan Elektro) #1

Witam!

mam duży problem...,

koleżanka (już nie jest koleżanką) umieszcza na swoim devianart zdjęcia mojej dziewczyny, wykorzystuje te zdjęcia do zdobycia popularności i w ogóle nie wiadomo do czego :frowning: , chce temu jakoś zaprzestać,bo to za granicą jest więc może wysłałbym maila do devianart z informacją o łamaniu praw.

Nie wiem jak powinno wyglądać taki list, nie wiem gdzie się udać...

Moja propozycja listu:

Witam serdecznie!

Chciałem za informować że osoba o niku: wykorzystuje moje zdjęcia i umieszczą je bez mojej zgodzie na swoim koncie. Chcę zaprzestania takich praktyk pod rygorem łamania praw. Proszę o zadziałanie w tej sprawie

z poważaniem

(Persifall) #2

Wejdź na profil osoby, która udostępnia zdjęcia Twojej dziewczyny. Pod każdą fotką powinno być Report Deviation, tam powinno być Art theft or No Prommission. I tutaj kombinuj, co trzeba powypełniać.

(DarkPeter) #3

I greet warmly!

Did I want too to inform that the person about niku: he uses my pictures and they will place them without my agreement on their account. I want cessation of such practices under the discipline of breaking laws. I ask to work in this matter

with the respect of

Alan S.

(Alan Elektro) #4

dziękuje serdecznie

angielski to podstawa ja strasznie kaleczę...

trzymajcie za mnie kciuki..,

ja na prawdę nie lobię takiego plagiatu...., to okropne. widziałem już chyba na 5 blogach jej zdjęcia