Proszę o radę. Lapek do ok.1500zl

Witam.

Tak jak w temacie poszukuję lapka do ok.1500zl z tym że wolałbym aby cena nie przekroczyła tej granicy bo po zakupie będę musiał wyposażyć się w m.in w router i kartę TV do niego ( no chyba że będzie już takową posiadał, na co za tę cenę nie liczę) :smiley:

Moje wymagania:

  • dwurdzeniowy procek ( co najmniej 1.8gHz)

  • pamięć 2GB

  • matryca 15.6 ( chodzi o to aby była to matryca HD) a gdyby było to możliwe to nawet 17" nie pogardzę , chociaż na za tą cenę na takie "luksusy) nie liczę :smiley:

  • HDD co najmniej 120GB

  • Nagrywarka DVD ( najlepiej LightScribe i Duallayer)

  • Wi-Fi

  • więcej niż przyzwoita karta graficzna :smiley: Wiem że nie będzie tu rewelacja ale chodzi mi o to aby spokojnie można było zagrać w gry typu Toca 3 , NFS Most Wanted , Carbon itp.

  • brak systemu operacyjnego ( nie chcę bo mam Sevena :smiley: )

Proszę o jak najwięcej propozycji, lapek najlepiej gdyby był nowy ale lekko używany też może być byleby był to ideał i miał gwarancję, ale najlepiej gdyby to była nóweczka :smiley:

Jeśli jakiś lapek będzie spełniał moje wymogi z nawiązką to jetsem w stanie wysupłać na niego nieco więcej momony dlatego proszę o jak największą liczbę propozycji :smiley:

Z góry dziękuje 8)

Jakbyś trochę dopłacił to na allegro są laptopy asus k50ab z procesorami athlona i kartą radeon 4570 512mb. Tam są różne konfiguracje. Najtaniej za 1750. W większość gier pograsz choć może być problem z tymi nowszymi.

A co do 2 giga ramu to się z siódemką nie pchaj. Nie ma sensu.

Pozdrawiam

OK wezmę pod uwagę K50AB.

Co do sevena to kolega ma na kompie z 1GB Ram-u i smiga jak należy więc raczej spróbuje :smiley:

Na 2 GB ram to tylko 32 bitowy system. A na 1GB może mu działa, ale tylko działa. Gdzie reszta programów? Generalnie stwierdzenia że Siódemka ma wymagania podobne do XP to bajki. Jej bliżej znacznie do Visty (w sumie to i tak Vista). Ma jednak inne (lepsze) zarządzanie pamięcią niż Vista.

Za 1500 szukałbym używki w dobry stanie.

Mój tata przed wakacjami za 1800 zł dorwal dell z:

Core 2 Duo t5900 2.2 Ghz.

4 Gb tam

Geforce 8600m GT.

Używany w dobrym stanie+2 baterie sprawne po około 2-3 godziny.