Proszę o radę!

Witam. Mam dwa komputery jeden PC a drugi laptop . Na PC mam neta radiówkę na kabel. Chcę mieć w laptopie internet bezprzewodowy Laptop to Acer Extensa 5630EZ . Co muszę kupić aby mieć na tym i na tym komputerze internet a na laptopie bezprzewodowy . Pytałem się gościa co mam od niego internet i mówił że muszę kupić Ruter i Access point ?? Ja myślę że można by to było zmostkować kablem od PC do Ruter i od ruter przesyłało by bezprzewodowo do laptopa . Jest to możliwe???

Było b na dwóch kompach internet, na jednym PC na kabel a Do laptopa bezprzewodowy. Proszę o odpowiedz co mam zrobić i ile mnie to będzie kosztowało jak naj taniej do 160zł ???

Człowieku, piszesz bardzo chaotycznie. Kup jakiś router z WiFi, taki, żeby miał wejście RJ-45, wtedy podłączysz kablem kompa do niego a przez antenkę połączysz się bezprzewodowo laptopem. Co do wyboru routera, zależy trochę od dostawcy (mi nie chciał dobrze działać przy moim np. Dlink DIR-300, ale TP-Link już działał, oba konfigurowała ta sama osoba, żeby nie było)

90zł - router bezprzewodowy d-link di-524 w Media Markt

Jeden z najgorszych modeli dlinka, odradzam ci kupno sprzętu tej firmy. Jeśli chcesz mieć spokój i nie denerwować się zrywanymi połączeniami, czy wieszającym się routerem to pomyśl nad netgearem, np. model WNR2000 powinien być ok, jeśli internet podpinasz przez złącze karty sieciowej.