Prosze o spr loga po zainstalowaniu sp2

====================================

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Pozdrawiam kuz5

usun hijakciem w awaryjnym ale jak się pojawi wpis zrób tak:

Użyj Pocket Killbox. Zaznaczasz opcję Delete on Reboot i w polu Full Path of File to Delete wklejasz ścieżkę

C:\WINDOWS\System32\msctl32.dll i naciskasz X czerwony. Program poprosi o reset kompa … czyli resetujesz.

usunac to w systemie awaryjnym i jak sie pojawi ponownie to zrobic tak jak kazales a co to jest O20 - Winlogon Notify: msctl32.dll - C:\WINDOWS\

Syf w skrócie :wink: - SpamTool.Win32.Mailbot

wejsc w sys awaryjne pozniej otworzyc hijacka usunac ten wpis w nim i wlaczyc kompa od nowa i jak bedzie ponownie to zrobic tak jak kazales

Tak napisałem :wink:

niemoge znalezc tego msctl32.dll w awaryjnym i jak to znalezc w hijacku packet killbox gdzie to jest

Masz linka na czerwono! !!

jak mam pobrac i jak wypakowac sorki ale nieczaje

Złączono Posta : 03.02.2006 (Pią) 21:11

juz wiem oki

Jka zrobisz daj log z silenta - Silent opis: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989

rozpakowalem zaznaczylem wszystko tak jak mowiles wkleilem to co zaznaczyles na czerwono C:\WINDOWS\System32\msctl32.dll i jak klikne w czerwony krzyzyk odlicza sekundy pozniej wyskoczy jakas tabelka i jest tak lub nie zrobie tak to jest blad

Złączono Posta : 03.02.2006 (Pią) 21:24

klikne w czerwony krzyzek to pisze

delete next reboot

file will be removed on reboot do you want to rebott now

Złączono Posta : 03.02.2006 (Pią) 21:42

weszlem w awaryjny ucunalem hijakciem to O20 - Winlogon Notify: msctl32.dll - C:\WINDOWS\ i daje loga

No Ok - czysto :wink: