Proszę o spr. loga.tapeta spyware infection

witam.proszę o sprawdzenie loga.(komp koleżanki)komputer został zarażony spyware.część usunąłem programem ewido anti-malware.przy właczaniu IE wyświetla sie komunikat secure32.wyskoczyłą tapeta spyware infection.

prosiłbym o sprawdzenie loga.

Poczytaj o usuwaniu fałszywej tapety…

okej poczytalem ale co dalej… moze ktos powie jak to usunac… boje sie sam cos tu ruszac bo to nie mój komp… wiec prosze o wskazówki i rady co mamy robic… :frowning: dziekuje

zastosuj Usuwanie tapety SpySheriff

  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

  2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

  3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte.

  4. Skasować z dysku pliki i folder, które podkreśliłem na czerwono

  5. Dokończyć skanerami online - Scanery do wyboru

  6. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

nie rozumiem z tym rozszerzeniem zapisalem plik. a co teraz, jak to zrobic:

o co chodzi PLIK TROJANA… jak trojan zostal usuniety wczesniej…

i z kad mam wiedziec o tych programach.?pomocy…

Złączono Posta : 23.01.2006 (Pon) 20:56

gdy przeszedlem do trybu awaryjnego i odpalilem FIX to wyskoczyl komunikat ,ze nie moge importowac go do rejestru!

Daj log z Silenta - Silent opis: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989

Prosze.

Otworz notatnik i wklej:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

Po tym, jeśli jeszcze nie zadziała, proszę się upewnić iż jest:

Prawy klik na Pulpit >>> Właściwości >>> Pulpit >>> Dostosuj Pulpit >>> Sieć Web >>> odznaczona opcja Blokuj elementy pulpitu

C:\Program Files\MkS - odinstalowales program Antywirusa? Usun w trybie awaryjnym folder

Dziekuje w imieniu Koleżanki Zofii… Pozdrawiamy serdecznie papa… :slight_smile: