Prosze o spr loga

ok, udało mi sie, a czy da sie tym programem może zmienić nazwę plików zawartych na cd?? :slight_smile:

Aha, tak przy okazji jak juz pytam, to czy znacie może jakiś program który by odzyskał dane z cd?? CD nie wygląda na uszkodzone, ale pisze ze nie może czytać z danego urządzeni mimo że jak wchodze na CD to pokazują mi sie ikony, ale ni da sie nic akurat z tego CD skopiowac :frowning:

Nie

A próbowałeś za pomoca nero zapisać płyte na dysku jako obraz dysku.

Bardzo dobry sposób na uszkodzone płytki.

BadCopy lub Bad CD Repair 1.6

jako obraz?? hmm… nie próbowałem nigdy bo nie wiem w ogóle co to za funkcja i że taka istnieje :slight_smile: ale czy da sie zapisywac przez nero z płyty na dysk ?? myślałem ze to działa tylko w jedną strone a mianowicie z dysku na CD :?

Da się:

Nero>>>Dodatki>>>Zapis ścieżek>>>wybierasz miejsce i format obrazu>>>Start

kurde, no niestety nie mam tego w dodatkach, a nie bardzo moge sie posłużyć pomocą bo jest po angielsku :frowning:

Złączono Posta : 13.07.2005 (Sro) 9:50

no chyba ze nie zainstalowałem wszystkiego z płyty :?

Zapewne tego nie masz, bo masz wersję OEM dołączoną do nagrywarki…

no tak, rzeczywiście dostałem Nero wraz z nagrywarką, ale próbowałem cos odzyskac przez Bad CD Repair, (albo ten drugi - BadCopy) z tym że co 2 sekundy jakby przrywa na mniej niz sekunde i to wygląda taj jakby ktos wyłączał na chwile radio i znów włączał.

Złączono Posta : 13.07.2005 (Sro) 10:17

bo właściwie to chciałem mp3 odzyskac i dlatego mówie że przerywa ;d

Plik dźwiękowy, który odzyskałeś, przerywa??

W takim razie już nic z nim nie zrobisz…

a czy mozna jakos odzyskać jakiekolwiek dane z płyty która ma małą rysę i mój odtwarzacz CD nie wykrywa jej gdy ja. włorze tam??

No przecież cały czas o tym piszemy… Podaliśmy Ci programy. Jeśli za pomocą nich, nie udało Ci się tego zrobić, znaczy, że dane są nie do odzyskania…

Moim zdaniem:

ok, to dzięki za zajęcie sie moją sprawą i pozdrawiam ALL :slight_smile: