Prosze o spr. Loga!

(Haha) #1

Witam. to sobie chyba klopotow narobilem.. Zainstalowalem Hitman Pro i zaczelo mi tu zainstalowywac jakies Spyware Doctor itp.. Próbuje to usunac ale nie moge nie wiem czemu. !!

Złączono Posta : 25.02.2006 (Sob) 1:12

Nie moge wywalic folderu Spyware Doctor.:confused:

(Gutek) #2

Start >>> Uruchom >>> services.msc >>> zatrzymaj i wyłącz PC Tools Spyware Doctor i wtedy w awaryjnym usun folder a wpisy hiajckiem

(Haha) #3

Zrobilem tak jak mi napisales.. Ale jst jeden problem nie moge usunac wpisu

Folder normalnie dal sie usunac w awaryjnym tylko nie moge tego usunać.:/. Pojawia sie taki komunikat:

Fix1 seleted iteams?This will permamnty fdelete cmd/or repais what you seleted unles you make a beckup!

Log nowy:

(Gutek) #4

Zatrzymałeś i wyłączyłes usługę? W taki układzie poczytaj http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... opic=10662 jak nic nie da użyjemy gmera

(Haha) #5

no nistety nie udalo sie.. nie moge go usunac caly czas pokazuje sie ten wpis.

(Gutek) #6

Nie odpoweidziałes usługa zatrzymana? Daj log z Silenta

(Haha) #7

Wszystko zrobielm to co pisales i dales linka. A co Silent nie moge robic logów.

(Gutek) #8

Coś ściemiasz ale Ok zrób tak - ściagnij GMER

GMER obsługa:

W Procesach wybierz opcję Zabij wszystko i:

W linii na dole wpisz CMD >>> Uruchom >>> i komenda:

RD /S /Q C:\Program Files\Spyware Doctor

(Haha) #9

Nie sciemniam:] Gdy odpalam ten program jest ok.. ale gdy biore zabij procesy to juz nic nie moge zrobic komp sie zawiesza i znika pulpit i i jest tylko program Gmer wiec tylko ratuje mnie reset i tak w kółko.? co teraz.?

(Gutek) #10

No własnie ma niebyc nic - zabijasz wszystkie procesy jest czysto i tylko gmer - czytaj co napsiałem w Gmerze masz:

(Haha) #11

Nie moze znalesc okreslonego pliku.!

screenshot18ai.jpg

(Gutek) #12

A w czym miałes usunąc? :o W gmerze!

(Haha) #13

no to robie jak kazales.. a co cos xle robie.?