Prosze o spr. Loga!

Witam.Prosze o sprawdzenie Loga… Pojawia mi sie w prawym dolnym rogu taki X i wyskakuje komunikat przy starcie Bład autentycznosci systemu Windows.! Nie wiem o co tu chodzi ale Windows z tego co mi wiadomo byl instalowany z Orginalnej CD.! Daje Loga:

Wszystkim posiadaczom Widnowsa XP (pirackiego) po pobraniu najnowszych aktualizacji takie coś wyskakuje :slight_smile:

Ale instalowano mi Windowsa w servisie komputerowym.Powinen byc zainstalowany z orginalnej CD… Jka sie tego teraz pozbyc bo prezy kazdym wlaczeniu wyskakuje ze jestesm Kopia pirackeiego oprogramowania…!

chyba najłatwiej

Panel Sterowania => dodaj/usuń programy => w okinku u góry zaznacz “pokaż aktualizacje” i usuń niepotrzebną aktualizację, najłatwiej ją znaleźć według daty :wink:

W takim razie udaj się do serwisu i wyjaśnij tę sprawę. Skoro masz oryginalnego xp to powinni go zainstalować. Z tego wynika, że wrzucili ci nielegalną wersję. Jeśli masz oryginała - skontaktuj się z ms

vasder zrobile tak jak pisales ale to chyba nie pomoze na dłuzsza mete bo bedzie prosic o aktualizacje…

Monczkin chyba przejade sie do Servisu i zapytam czy Windows mój jest instalowany jak pirat…! Dziki za pomoc.!

W Dodaj/Usun nie wystarczy, ale nie bede pisal jak sie pozbyc bo dostane ostrzezenie :wink:

Jak zaczoles to dokoncz.! :evil:

A może ma ci jeszcze napisac jak podmienai sie klucze co :evil:

Temat zamyklam