Prosze o sprawdezenie loga

(Marek L5) #1

Posiadam bezprzewodowy dostęp do internetu. Przez miesiąc czasu nawet ładnie mi to wszystko chodziło. Niestety od kilku dni nie mogą się otworzyć nawet głowne strony , albo otwierają się bardzo pózno. Posiadam antywirus AVAST , program Ad Aware , odkurzacz ściągnięty z Dobre programy i staram się go trzymać w "czystości" Niestety gdy kontaktowałem sie dostawcą internetu ten powiedział mi że mój komp generuje ruch i to wina mojego komputera że tak wolno to "chodzi " proszę o sprawdzenie loga i po

moc:

(Gblade) #2

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuń to:

Ściągnij z tej strony skrypt Silent Runners http://www.silentrunners.org/ (PPM> zapisz jako...). Uruchom , pojawi sie komunikat, klikasz nie i czekasz cierpliwie aż dostaniesz komunikat iż program skonczył generowanie loga, który znajduje się w folderze ze skryptem. Log wklejasz w tagach

(Jacolok) #3

Marek.L5

nic nie usuwaj. Log ok.

(Kuz5) #4

Bez paniki to zwykła Kontrolka ActiveX , nawet jak usunie to sie nic nie stanie ale chodzi o sam fakt, InfinityToJa daj sobie spokój z logami :?

Pootwiedzam wypowiedz kolegi log jest ok i nic nie usuwaj

Wklej loga silenta:

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.