Prosze o sprawdzeni loga-zbędne rzeczy w autostarcie

dzięki :wink:

Usuń

Katalog na pomarańczowo ręcznie z dysku

Start -> Uruchom -> msconfig -> Zakładka Uruchamianie :

Odznacz

Wpis :

Wpis usuń Hijackiem oraz całkowicie zapobiec powstawaniu tego wpisu poprzez:

Panel sterowania --> System --> Zaawansowne --> Uruchamianie i odzyskiwanie

Klikasz Ustawienia i w sekcji Zapisywanie informacji o debugowaniu ustaw opcję na Brak

oraz :

Jeśli nie używasz messengera to usuń :

Start=>Uruchom=>Wpisz polecenie

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

Pobierz program Ewido zrób update i przeskanuj

wielkie dzięki za pomoc ;] mam tylko jeszcze 1 pytanie odnosnie Twoich polecen-napisales,ze mam uruchomic “msconfig” lecz niestety nie wchodzi mi to przez “uruchom” zero reakcji po wpisaniu tej komendy.jest jakis inny sposob,by odznaczyc te wpisy? pozdrawiam

Akira7 To tylko tzw. kosmetyka więc nie musisz tego robić.

No ale jeżeli jednak chcesz to zrobić z autostartem to możesz użyc np. programu Tune Up Utilities 2006 lub np. CCleaner :slight_smile:

Gdybyś zdecydował się na Tune Up Utilities 2006 to tu masz mały poradnik do niego:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=75693

okej, dobrze wiedzieć :slight_smile: ale skoro juz mi napisales co i jak to nie da rady tego nie zrobić :wink: dzięki

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Widziałeś ten komunikat Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów zastosuj sie do niego => inaczej temat poleci do śmietnika :evil:

Dlaczego karzesz mu to usunąć

Możesz mu zaproponowac odinstalowanie tej aplikacji ale nie usunąć :?

qrcze,bylem przekonany ze objałem loga “quotem” …widocznie jednak nie-sorrka.jesli chodzi o tytulowanie tematu to faktycznie nie wiedzialem,ze trzeba nazwac problem konkretnie…poprawie sie :slight_smile: a z tym imeshem to nawet dobrze, ze tak wyszło,bo juz go i tak dawno nie używam i zamiaru nie mam do niego powrocic-wiec kosz :wink: dzięki.

Złączono Posta : 19.05.2006 (Pią) 15:29

własnie chcialem poprawic mojego loga tzn objac go codem lub quotem, atu patrze,ze jednak zrobilem to juz na poczatku :? więc cos mi tu nie gra-zbyt pochopnie zwróciłeś mi uwagę…chyba :smiley:

Jest w QUOTE bo zrobiłem to za ciebie

Po każdym moim upomnieniu odrazu poprawiam loga i obejmuje go tagiem

aaa no to zwracam honor :wink: pzdr