Prosze o sprawdzeni loga-zbędne rzeczy w autostarcie

(Akira 7) #1

dzięki :wink:

(Mayster X) #2

Usuń

Katalog na pomarańczowo ręcznie z dysku

Start -> Uruchom -> msconfig -> Zakładka Uruchamianie :

Odznacz

Wpis :

Wpis usuń Hijackiem oraz całkowicie zapobiec powstawaniu tego wpisu poprzez:

Panel sterowania --> System --> Zaawansowne --> Uruchamianie i odzyskiwanie

Klikasz Ustawienia i w sekcji Zapisywanie informacji o debugowaniu ustaw opcję na Brak

oraz :

Jeśli nie używasz messengera to usuń :

Start=>Uruchom=>Wpisz polecenie

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

Pobierz program Ewido zrób update i przeskanuj

(Akira 7) #3

wielkie dzięki za pomoc ;] mam tylko jeszcze 1 pytanie odnosnie Twoich polecen-napisales,ze mam uruchomic "msconfig" lecz niestety nie wchodzi mi to przez "uruchom" zero reakcji po wpisaniu tej komendy.jest jakis inny sposob,by odznaczyc te wpisy? pozdrawiam

(adam9870) #4

Akira7 To tylko tzw. kosmetyka więc nie musisz tego robić.

No ale jeżeli jednak chcesz to zrobić z autostartem to możesz użyc np. programu Tune Up Utilities 2006 lub np. CCleaner :slight_smile:

Gdybyś zdecydował się na Tune Up Utilities 2006 to tu masz mały poradnik do niego:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=75693

(Akira 7) #5

okej, dobrze wiedzieć :slight_smile: ale skoro juz mi napisales co i jak to nie da rady tego nie zrobić :wink: dzięki

(Kuz5) #6

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Widziałeś ten komunikat Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów zastosuj sie do niego => inaczej temat poleci do śmietnika :evil:

Dlaczego karzesz mu to usunąć

Możesz mu zaproponowac odinstalowanie tej aplikacji ale nie usunąć :?

(Akira 7) #7

qrcze,bylem przekonany ze objałem loga "quotem" ..widocznie jednak nie-sorrka.jesli chodzi o tytulowanie tematu to faktycznie nie wiedzialem,ze trzeba nazwac problem konkretnie..poprawie sie :slight_smile: a z tym imeshem to nawet dobrze, ze tak wyszło,bo juz go i tak dawno nie używam i zamiaru nie mam do niego powrocic-wiec kosz :wink: dzięki.

Złączono Posta : 19.05.2006 (Pią) 15:29

własnie chcialem poprawic mojego loga tzn objac go codem lub quotem, atu patrze,ze jednak zrobilem to juz na poczatku :? więc cos mi tu nie gra-zbyt pochopnie zwróciłeś mi uwagę..chyba :smiley:

(Kuz5) #8

Jest w QUOTE bo zrobiłem to za ciebie

Po każdym moim upomnieniu odrazu poprawiam loga i obejmuje go tagiem

(Akira 7) #9

aaa no to zwracam honor :wink: pzdr