Proszę o sprawdzenie częśći do złożenia komputera

a to będziesz sam składał czy oni w sklepie będą T obie składać?

bo jak oni to proponowałbym jeszcze zeby Ci to zainstalowali

http://www.proline.pl/?p=SPC+SPARTAN+HE923

Lepiej dopłacić i wziąć Fortisa, wydajniejszy, a koszt nie większy :wink:

chyba sam będę składał

Dodane 28.10.2011 (Pt) 20:19

czyli jak bym dał ten wentylator co ty podałeś to ten z procesorem co jest w zestawie tez muszę założyć czy jak??

Nie tez co jest w zestawie z procesorem już nie zakładasz tylko ten co podałem ,właśnie po to się wymienia wentylator na procesorku,bo ten w zestawie jest troszke głośny i jak zmienisz na ten co ja podałem to nastąpi cisz :slight_smile:

P.S może lepiej niech ci w sklepie złożą oni wiedzą co i jak

Racja, jak się nie wie to lepiej zamówić złożony, a poćwiczyć na starym - sam chciałem podpiąć w starym kiedyś RAM (jakieś 4 lata temu?) i spaliłem płytę główną, zasilacz i napęd CD, lepiej poćwiczyć składanie na starszym sprzęcie, chyba że się upierasz, żeby samemu złożyć to pamiętaj, żeby wszystko kilka razy dokładnie sprawdzić zanim uruchomisz :wink:

Osobiście odradzał bym składanie komputera w sklepie ,bo tam ceny są 3X wyższe … Nawet stare płyty na układzie Nforce 3.250 są do dziś w wielu sklepach sprzedawane w ok 200zl

A nie myślałeś o nettopie ?

Bla, bla, przecież wybiera sobie sam podzespoły i po prostu oni mu to do kupy montują -,-

Osobiście jak sprawa wygląda w proline to nie wiem,ale jeśli wybrał sobie części,mało tego cały zestaw to mu pskładają z jego wybranych podzespołów i to prawdopodobnie za 0 zł,także kolego jak nie czujesz się na siłach to raczej zamów ten zestaw ze złożeniem już jako gotowy

chyba tak właśnie zrobię TURANKANTOR13 ,

ciężko żeby nie poskładali za taką kasę…

Dodane 30.10.2011 (N) 19:27

a nie lepiej wybrać wszystko samemu na czarnym rynku ,zaoszczędzić 300% i samemu złożyć ?

Dodane 30.10.2011 (N) 19:29

i dostać 1000 punktów experience ?