Prosze o sprawdzenie loga bo mam problem

komp wylacza mi sie po 1 minucie i nie wiem co z tym zrobic

Zobacz http://www.error.xp.pl/

Co do log-a:

usun plik w trybie awaryjnym recznie a wpisy hijackeim

Ten UserFaultCheck możesz usunąć Hijackiem i całkowicie zapobiec powstawaniu tego wpisu poprzez:

Panel sterowania >>> System >>> Zaawansowne >>> Uruchamianie i odzyskiwanie

Klikasz Ustawienia i w sekcji Zapisywanie informacji o debugowaniu ustaw opcję na Brak.

Poskutkowalo i juz komp sie nie wylacza (nie wylacza samemu bez mojej ingerencji :smiley: ), mam jeszcze pytanie czy po kolejnym instalowaniu windowsa sytuacja bedzie mi sie powtarzac czy nie ? Bo wczesniej probujac samemu usunac ten problem sformatowalem dysk 2 razy i nie skutkowalo, bo komp mi sie sam wylaczal. A wiec jak mozna formatowac dysk juz bez obaw o to ze sytuacja mi sie powtorzy ?

WIELKIE DZIEKI :smiley:

UserFaultCheck czyli cos zgrzyta, ciężko wyczuc co jest przyczyna, zobacz do podglądu zdarzęn i powiedz czy coś nie ma koloru czerwonego?

Nie bardzo rozumiem bo nie jestem mocny w tych sprawach, co ma byc czerwonego cos w logach czy co ? a pokaze jeszcze raz moje logi po wykonaniu Twoich wskazowek

Qrde nowy komputer mam a juz sie cos z nim musialo podziac he, a tak wogole to te restarty dzialy mi sie tylko po wlaczeniu kabla sieciowego do kompa, gdy kabel jest odlaczony mozna bylo korzystac normalnie.

Dzieki za pomoc Pozdrawiam.

Nie wiem co robisz ale masz:

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable. Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

Potem Pocket Killbox Zaznaczasz opcję Delete on Reboot i w polu Full Path of File to Delete wklejasz ścieżkę C:\WINDOWS\System32\ifguiv32.dll i C:\WINDOWS\System32\crsss.exe Program poprosi o reset kompa … czyli resetujesz.

Wpisy usuń hijackiem. Czyli zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked.

Łapiesz świnstwa poniewaznie nie masz antywirusa i firerwall - zobacz http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=11522

Zbędnik w autostarcie:

Start >>> Uruchom >>> msconfig >>> w zakładce Uruchamianie wyłącz te wpisy.

Panel sterowania >>> Ustawienia regionalne >>> Języki >>> Detale >>> Zaawansowane >>> odznaczyć usługi tekstowe, zrób tak jeżeli nie używasz innych języków przy pisaniu

wykonalem wszystkie instrukcje, mam nadzieje ze juz wsztsko ok o to moje logi

od czasu do czasu pojawia mi sie tez blad explorera, nie wiem moze skorzystac z mozilli czy innej przegladarki ?

a tak na marginesie bo ja mam Windowsa XP SP1, mam pytanie czy instalacja Service Pack 2 polepszy mi zabezpieczenia ? bo nie wiem czy jest sens to instalowac

WIELKIE DZIEKI POZDRAWIAM

Log masz już czysty

Oczywicie warto zainstalowac sp2, polepszy zabezpieczenie twojego kompa

Dokładnie co za bład ci sie pokazuje

Wyczyść rejestr programem jv16 PowerTools

Opcje rejestru =>Klikamy “Czyszczenie rejestru” (opcja pokazana na na poniższym obrazku) następnie klikamy “Kontynuuj” po czym klikamy “Start” po tym jak program sprawdzi rejestr klikamy Wybierz => Wybór specjalny i klikamy “Pozycje które można bezpiecznie usunąć” i na koniec klikamy “Usuń”

jpt3kj.jpg

dzieki

pousuwalem juz stare rejestry a problem z explorer rozwiazalem instalujac mozille i jak narazie problemow nie mam

dzieki

Dobre posunięcie, chociaż jaki wyskakiwął błąd? Wklej Screena - jak to zrobic masz opisane http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=46412