Proszę o sprawdzenie loga combo fix

Witam!

Proszę o sprawdzenie następującego loga:

http://www.wklej.org/id/135352/

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Coś się dzieje, że wklejasz log? Nie jestem pewien jednego pliku dlatego wykonaj pełny skan Malwarebytes Anti-Malware, jeśli coś znajdzie - usuń i wklej log.

Jest problem z internetem. Mam net rozdzielony przez router. Na jednym komputerze wszystko jest OK, natomiast na drugim jest problem. Strony nie otwierają się (korzystam z mozilli, ale próbowałem otwierać je również internet explorerem) po kilku minutach dostaje wiadomość - połączenie zresetowane. Z pingami tez wszystko jest OK. Zrobilem dwa duze skany antywirusowe roznymi programami i nie wykryly nic. Wreszcie włączyłem przywracanie systemu i też nic nie pomogło. Najdziwniejsze jest jednak to, że wczoraj przez kilka godzin działało jeszcze gg, w czasie gdy strony nie otwierały się ale teraz już nic nie działa. Uruchomiłem hijackthis, wygenerowal plik, ktory zanazlizowałem na pewnej stronie i nie bylo zadnych błędów jedynie niektore wartości były “neutral”. Ale to już usunąłem. Nie pomogło to kompletnie w niczym. Czy z jakichs powodow moj net mogl zostac zablokowany przez dostawce ?

Dodane 15.08.2009 (So) 23:21

Ciemnowidz - dzięki za pomoc. Niestety polecony program nie znalazł nic :frowning:

I właśnie dlatego ta strona powinna zostać zakazana. Tak się nie robi, jak nie wiesz co usuwać to nie usuwaj.

Poza tym to nie wygląda na wirusy może problem tkwi w konfiguracji routera. Jeszcze spróbuj go zresetować.

Resetowałem router juz kilkakrotnie. Nie pomogło :frowning:

No to sprawdź jego ustawienia. Może przeinstaluj sterownik.

To czemu na jednym komputerze podłączonym pod ten właśnie router internet śmiga ?

Dodane 16.08.2009 (N) 13:01

Przeszukałem net w poszukiwaniu sterowników do mojego routera i znalazłem coś takiego:

http://kb.netgear.com/app/answers/detail/a_id/1222

Jednak po ściagnieciu okazuja sie to byc pliki *.chk ktorych nie moge niczym otworzyć.

Wyprzedzajac pytania odpowiadam:

Tak, sciagnałem programy do odczytywania takich plików. Niestety bez rezultatu :-((

To właśnie może być wina konfiguracji. Spróbuj zamienić miejscami w routerze kable od komputerów (mam nadzieję, że się zrozumiale wyraziłem).

Przełączyłem te kabelki i co dziwne nic sie nie zmieniło. Tam gdzie był internet jest on nadal a tam gdzie go nie było nie ma go wciąż

No to fakt to nie problem w routerze w wirusach też nie.

Widać tutaj coś od PCTools ale nie widać, żeby były sterowniki od PCTools. Spróbuj odinstalować to oprogramowanie i zobacz jak będzie. Zastosuj jeszcze ATF, zaznaczasz wszystkie kratki i klikasz Empty Selected. Sprawdź też start => uruchom => cmd, wpisz i enter

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

dziękuję wszystkim za pomoc i wsparcie, okazało się jednak, że wystarczyło zamienić kabel łączący router z modemem i kabel łączący router z kompem