Proszę o sprawdzenie Loga //Defragmentacja :P

Logfile of HijackThis v1.99.1

Scan saved at 17:46:43, on 2006-02-19

Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)


Running processes:

C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\services.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\PROGRA~1\ALWILS~1\Avast4\ashDisp.exe

C:\Program Files\D-Tools\daemon.exe

C:\Program Files\Analog Devices\SoundMAX\SMTray.exe

C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

C:\Program Files\Secretmaker\secretmaker.exe

C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\aswUpdSv.exe

C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashServ.exe

C:\Program Files\Analog Devices\SoundMAX\SMAgent.exe

C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashMaiSv.exe

C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashWebSv.exe

C:\Program Files\Winamp\winamp.exe

C:\Program Files\Opera\Opera.exe

D:\Install\Programy\HijackThis.exe


O2 - BHO: IeHelper Class - {A491D208-B353-490F-B81A-A8A3DC97042D} - C:\WINDOWS\system32\smiehlp.dll

O2 - BHO: (no name) - {CE57DA55-F491-45C6-B3DB-6C98E4B17CDC} - C:\Program Files\Secretmaker\secretmakerie.dll

O3 - Toolbar: SECRETMAKER - {7435856C-6CA1-45CF-A00D-82178387F223} - C:\Program Files\Secretmaker\secretmakerie.dll

O4 - HKLM\..\Run: [avast!] C:\PROGRA~1\ALWILS~1\Avast4\ashDisp.exe

O4 - HKLM\..\Run: [NeroFilterCheck] C:\WINDOWS\system32\NeroCheck.exe

O4 - HKLM\..\Run: [SiSUSBRG] C:\WINDOWS\SiSUSBrg.exe

O4 - HKLM\..\Run: [UserFaultCheck] %systemroot%\system32\dumprep 0 -u

O4 - HKLM\..\Run: [DAEMON Tools-1033] "C:\Program Files\D-Tools\daemon.exe" -lang 1033

O4 - HKLM\..\Run: [smapp] C:\Program Files\Analog Devices\SoundMAX\SMTray.exe

O4 - HKCU\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe

O4 - HKCU\..\Run: [MSMSGS] "C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe" /background

O4 - HKCU\..\Run: [Gadu-Gadu] "C:\Program Files\Gadu-Gadu\gg.exe" /tray

O4 - Global Startup: SECRETMAKER.lnk = C:\Program Files\Secretmaker\secretmaker.exe

O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe

O23 - Service: avast! iAVS4 Control Service (aswUpdSv) - Unknown owner - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\aswUpdSv.exe

O23 - Service: Ati HotKey Poller - ATI Technologies Inc. - C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe

O23 - Service: avast! Antivirus - Unknown owner - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashServ.exe

O23 - Service: avast! Mail Scanner - Unknown owner - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashMaiSv.exe" /service (file missing)

O23 - Service: avast! Web Scanner - Unknown owner - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashWebSv.exe" /service (file missing)

O23 - Service: SoundMAX Agent Service (SoundMAX Agent Service (default)) - Analog Devices, Inc. - C:\Program Files\Analog Devices\SoundMAX\SMAgent.exe

Log czysty :slight_smile:

Jak wklejasz logi to podawaj przyczynę…

OK Ale jak patrzylem na inne tematy to nie pisali w wieszkosci :stuck_out_tongue:

Thx a myslalem ze cos jest bo cos komp zamula od 2 dni ale moze niedlugo bedzie dobrze skoro czysto ;p

Defragmentacja kiedy robiona?

Czyszczenie rejestru:

RegCleaner - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=177 albo

jv16 PowerTools - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=509

Ech a co to da a poza tym tam pisze ze dla poczatkujacych lepej tym sie nei zajmowac :stuck_out_tongue:

jesdnak widac znow roznice komp znow zaczyna zamulactak jak bylo to kilka miechow temu :frowning:

Widac po fps i pingu w grze :frowning:

Wczesniej mialem fps 100 a teraz znow po 40-60 :frowning:

COOOOO ROBIC !!

Wiec zrób defragmentację a co do RegCleaner jak użyjesz nic sie nie stanie - nie wierzysz wejdź w szukajkę co inni pisali, nie wierząc mi a po użyciu są zadowoleni :wink:

Ty powiedz tylko jak zrobic defragmentacje bo ja nei robilem jej i niestety nei wiem jak :stuck_out_tongue:

  1. Czy bede musial sciagac ponownie plki ( jesli tak to odpada za duzo do stracenia )

  2. Jak pozniej przywrocic wczesniejsze uystawienia ( bo mam 2 partycje :stuck_out_tongue: )

  3. Czy jak na dysku C jest wiecej miejsca wolnegho to komp lepiej chodzi ?

  4. PS mam na dysku C wolnego 33GB ( z 40 :stuck_out_tongue: ) ile zostawic tak na optymalnych ustawieniach ?

5.Co skasowac Uzywaja reg Cleaner bo ja moge cos popsuc ;/

PS: mam jeszcze2 pytania

http://img105.imageshack.us/img105/104/beztytuu8zq.jpg

Co to jest ? Wczesniej tego nie bylo i jak chcem to skasowac to i tak to sie pozniej pojawia ;/

http://img218.imageshack.us/img218/1674/hgghf6ms.jpg

Czemu sa te foldery niebieskie tez ich wczesniej nei bylo ale juz od pol roku sa one tam:(

I w kazdym folderze jest cos takiego :frowning:

http://img50.imageshack.us/img50/9257/beztytuuhf0br.jpg

to poprawki sp2 :^o :^o

Czy ktos by mi mogl powiedziec jak zrobic defragmenacje ?

PS: przedwczoraj komp powrocil do normy laeczroaj wszedlem znow i nagle patrze znow mnie fps przedwczoraj 100 wczoraj 3-60 CO sie dzieje ?

Pomuzcie

Start -> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Defragmentator dysków

Ale u mnie nei ma w narzedziach systemu tego :frowning:

Poza tym jak wchodze w akcesoria–> ulatwienia dostapu to znikla mi Klawiatura Ekranowa.

Od jakiegos czasu w wszystkich progrmach znika ciagle cos co to moze byc

I czy jk robie dxefragmentacie ot trace jakies pliki i jak inaczej zrobic defragmentacje

Panel Sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> Dodaj lub usuń składniki Windows ->