Prosze o sprawdzenie loga i... pomoc

witam

Sprawa wyglada tak… ze nie dzialal net… ale byla panda platinmium ale 30 dniowa wersja, skanowalem nia… znalazl jakies wirusy, wywalil… net zaczal dzialac :slight_smile:

sciagnalem mozille, ad-awera, sprawdzilem skenerem mks (online) i sciagnietym ad-awarem. zrobilem reseta i… przestal dzialac net…

pdinstalwalem pande (bo chcialem nagrac pelna wersje) ale podczas instalacji wyskoczyly mi jakies bledyi po wciusnieciu (chyba 4 raqzy) ok zrobil reseta…

teraz net jest zaraz po wlaczeniu kompa ale tylko na jakies 60 sek i dziala bardzo wolno… pandy nie moge zainstalowac… (nie wiem czemu) i wiem ze mam jakies wirusy i trojany (min. motor) i jak sie tego pozbyc i co zrobic zeby zaczal dzialac net?

pomocy…

te wiadomosc pisze na innym kompie bo mieszkam w akademiq

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable. Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

  2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

  3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte.

  4. Skasować z dysku pliki i foldery, które podkreśliłem na czerwono

  5. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

ale mialem problem ze skasowaniem tego 2 pliku (mrj.exe)… tzn… nie bylo go…

ale teraz przynajmniej CTRL + ALT + DEL dziala :slight_smile: czy cos potraficie pomoc?

ale net nadal nie dziala :frowning:

Ok zób tak użyj WinsockFix

dzieki wielkie juz dziala

tu na wszelki wypadek mam dla ciebie loga :slight_smile:

pozniej wystawie oczywiscie pozytywna opinie bo juz 2 raz pomogles :slight_smile:

hihi

jeszcze raz wiekie dzieki i powodzenia :slight_smile:

ale mam jeszcze jedno pytanie:

wiesz moze dlaczego nie dziala kazaa?? bo instaluje i mi nie dziala :frowning:

ua innych dziala a u mnie jako nowy uzytkownik (ci co zainstalowali ja sobie w zeszlym roku akdemickim to im dziala) a ja kompa mam od tego roku i mi nie dziala… cos trzeba zmienic?

ja jestem w toruniu laczymy sie lanem…

i jesli wlaczy sie kaze to nie ma tego przegladaj… jest siwe…

aha a jak moze jeszcze znajdziesz w tym logu jakies bledy to napisz :slight_smile:

dzieki wielkie jeszcze raz :slight_smile:

Kazaa to syf, zobacz http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … topic=5748

Dlaczego się nie łączy może provider poblokowal porty :wink:

hmm zainstalowalem… zobacze moze cos bedzie dzialac…

no moze… ale czemu ci co wczesniej zainstalowali… to im dziala a mi nie… i jeszcze taka dziwna sprawa… kazaa 3 dziala ale mi sie absolutnie nie podoba wiec chodzi mi o wersje 2.xx i ta juz nie dziala :confused:

jesli chodzi o soluseeka to tez sie laczy… nie wiem nie wiem… dziwna sprawa!

a jak z tym logiem? znalazles moze jeszcze cos dziwnego?

Są jakieś problemy z kaazą 2.6 jest nowsza http://www.overp2p.com/download.php?id=klite ale jak mówiłem nie polecam :wink:

hmmm no ta wersja dziala…

to nie kumam moze jednak sa jakies problemy z ta 2.6

ale czemu u sasiada dziala a u mnie juz nie…

jesli mowisz ze syf… masz racje! ale jesli potrzebuje szubko jakiejsc jednej piosenki lub cos w ten desen to chyba najlepsza…

no teraz mam tego soulseeka wiec moze on mi ja zastapi…

:!:

pozdrawiam

Pamiętaj o regulaminie - piszemy zawsze o rzeczach zgodnych z prawem :slight_smile: