Prosze o sprawdzenie loga, komp mi strasznie zamula

jak ktos moze prosze sprawdzic mi loga, mam taki problem ze strasznie wolno mi chodzi komputer, dlugo sie wlacza (kilka razy dluzej niz normalnie) i ogolnie jakos go caly czas muli cos, sprawdzalem spybotem… cos tam wykryl no i usunal, sprawdzalem Nortonem2006 to tez cos tam posprzatal… ale malo tego bylo

i druga sprawa zainstalowalem sobie kiedys kasperskiego… jako ze studiuje poza domem nie korzystalem z tego kompa za wiele… no i przyjezdzam niby jest kasperski w dodaj usun… pasku start… w program files… jak wlaczam przegladarke to niby skanuje mi stronki… ale dziwna sprawa nie da rady uruchomic tego programu (tego glownego panelu zeby np zmienic cos w ustawieniach programu czy poprostu dokonac sprawdzenia )… a gdy chce odinstalowac kasperksiego to wymagane jest by wylaczyc go wczesniej… daje ctrl+alt+del daje zakoncz proces no i lipa nie idzie tego programu ruszyc… nie wiem chyba sie za bardzo przywiazal do mojego komputera … a ja na pewien czas bym chcial zakonczyc z nim wspolprace… tzn odinstalowac, no ale jak skoro programu wylaczyc nie moge

dzieki za odpowiedz

  1. Startujesz do trybu awaryjnego i wyłączasz przywracanie systemu.

  2. Pliki/foldery na czerwono skasuj z dysku.

  3. Wpisy skasuj Hijackiem.

  4. Daj log z Silent Runners – tu masz opis.