Proszę o sprawdzenie loga - mam problem z przeglądarką

mam problem z kompem, a raczej z internetem. od paru dni gdy używam neta (a nawet gdy nie mam włączonej przeglądarki, tylko neostrada jest uruchomiona) wyskakuje mi taki komunikat:

0111ir2.png

gdy klikam ‘anuluj’ zaczyna się ładować w nowym oknie jakaś podejrzana strona albo zaczynają wyskakiwać reklamy. wyłączam je, ale po kilku/kilkunastu minutach znowu wszystko się powtarza.

używam Mozilli i ustawiłam sobie blokowanie wszystkich wyskakujących okienek, ale mimo wszystko to badziewie się ładuje :confused: myślę, że to jakiś wirus, przeskanowałam kompa programem antywirusowym, usunęłam wszystkie groźne pliki, wyczyściłam ciasteczka, zrobiłam skan za pomocą “Ad-Aware SE Personal” ale nie pomogło. nie znam się na tym, więc jestem już bezradna i nie wiem co z tym problemem zrobić :confused:

poradzono mi zainstalowanie “Hijack This” i wklejenie na tym forum loga. tak więc zrobiłam i bardzo proszę o pomoc, bo naprawdę strasznie denerwują mnie te wyskakujące okna :confused:

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222

Użyj SmitFraudFix wybierz opcji nr 2 , oczywiście w trybie awaryjnym i po tym - Daj log z ComboFix