Prosze o sprawdzenie Loga (prawdopodobnie adir.dll)

Moj problem polega na tym ze przy startowaniu systemu Avast krzyczy ze znalazl wirusa w adir.dll Wydaje mi sie ze zapycha on procka bo internet podchodzi mi pod ping 2tys. a kuzynowi(rowniez ma ten sam internet) spokojnie do 20ms max dochodzi. Z gory dziekuje za sprawdzenie loga.

Jesli mozna to krok po kroczku opisac co mam zrobic :wink:

Hijack This

Tutaj Silent Runners

Pozdrawiam

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Ściągasz program KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżki:

C:\WINDOWS\System32\adirss.exe

C:\WINDOWS\System32\lnwin.exe

C:\DOCUME~1\NERVAR~1\USTAWI~1\Temp\1056187.exe

C:\WINDOWS\System32\rpcc.dll

po wklejeniu każdej ścieżki z osobna klikasz na czerwonego iksa, ale dopiero po wklejeniu ostatniej zgadzasz się na restart.

Użyj progrmu ATF Cleaner i przeczyść Current User Temp oraz All Users Temp.

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

Pobierz i odpal LSP-Fix zaznacz " I know what I’m doing" następnie w okienku Keep zaznacz bibliotekę rsvp32_2.dll i za pomocą strzałki (>>) przenieś ją do okienka Remover i kliknij Finish i restart.

Usuń wpisy HJT.

Po wykonaniu wklej nowe logi.

HijackThis

Silent Runners

Już jest ok.

Proponuję zainstalować dodatek Service Pack 2.

Możesz przejrzeć:

Wielkie dzieki! Komputer oraz internet smiga wysmienicie. Jesli bym Cie znal to bym Ci piwo postawil :wink: