Prosze o sprawdzenie loga

Witam,

mam problem z jakims badzewiem, ktore utworzylo mi w miejscu tapety okno. Nie mozna tego wylaczyc, nie ma dostepu do ustawien pulpitu, nie moge zmienic strony startowej, caly czas jest: “file:///c:/secure32.html”.

Od razu dodam, ze skanowalem adaware se personal (wywalilem wszystko), avg7.0 (skasowal wszystko), mks online (nie wyleczyl 1 file).

Local page, default page URL i start page zmienialem w rejestrze:

HKey Current User > Software > Microshit > Internet Explorer > Main i

HKey Local Machine> Software > Microshit > Internet Explorer > Main

niestety, po probie odpalenia przegladarki wszystko wracalo do stanu poprzedniego, czyli adres w przegladarce: c:/secure32.html.

zadne skanowanie oraz reczne usuwanie zarazonych czy podejrzanych plikow nie przynosi efektu, “tapeta” SPYWARE INFECTON nadal jest, jeszcze sprobuje w trybie awaryjnym przeskanowac i pousuwac.

prosze o spradzenie loga i jakies porady, bede wdzieczny :slight_smile:

post2

witam, ze start page i innymi sobie juz poradzilem, jest normalnie google.pl, tylko jeszcze zostalo badziewie na srodku ekranu, niby tapeta z SPYWARE INFECTON. Niech ktos przejrzy mojego nowego loga i mi podpowie, co usunac:

dzieki :))


nie pisz posta pod postem, jeśli chcesz coś dopisać użyj opcji “zmień”

następne takie posty polecą do śmietnika

i druga sprawa - jak wklejasz logi, czy inne istotne informacje używaj znaczników [quote] lub [code]

proszę też poprawić błędy w poscie

monczkin

Log masz ok

Możesz jeszcze zapodać loga z programu SilentRunners

Dodatkowo POCZYTAJ o usuwaniu fałszywej tapety

Zrób skan:

:arrow: Panda

:arrow: Kaspersky

:arrow: mks_vir

:arrow: Trend

:arrow: Dr.Web

:arrow: BitDefender

Dodatkowy skan programami:

:arrow: PestPatrol

:arrow: Spybot Search & Destroy 1.4

:arrow: Ad-aware SE Personal

:arrow: CWShredder

dzieki, POCZYTALEM i znalazlem programik, ktory mi to badziewie usunal, dzieki jeszcze raz :slight_smile: pozdrawiam