Proszę o sprawdzenie loga

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG

Start do z Konsoli Odzyskiwania CD XP i komendy:

CD C:\WINDOWS\system32

ATTRIB -R-S-H guard.tmp

ATTRIB -R-S-H msupda~1.dll

ATTRIB -R-S-H mlcat32.dll

ATTRIB -R-S-H f4l00e3meh.dll

ATTRIB -R-S-H l6l6lg3s16.dll

ATTRIB -R-S-H en26l1fs1.dll

ATTRIB -R-S-H mzxml3a.dll

ATTRIB -R-S-H p06s0aj7edo.dll

ATTRIB -R-S-H bjpanui.dll

ATTRIB -R-S-H muvcr70.dll

ATTRIB -R-S-H mzxml3a.dll

DEL guard.tmp

DEL msupda~1.dll

DEL mlcat32.dll

DEL f4l00e3meh.dll

DEL l6l6lg3s16.dll

DEL en26l1fs1.dll

DEL mzxml3a.dll

DEL p06s0aj7edo.dll

DEL bjpanui.dll

DEL muvcr70.dll

DEL mzxml3a.dll

EXIT

Przejście do trybu awaryjnego Windows i uruchomienie pliku FIX.REG. Dajesz mi nowego loga L2MFix robionego z opcji 1.

Pliku guard.tmp ; mzxml3a.dll - system nie może znależć , natomiast plik

msupda~1.dll nie mogłem z konsoli wstawić tego znaku ~.

Juz ok ale aby być pewnym daj jeszcze log z Silent Runners

Silent opis: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989

Jeśli to wszystko , bardzo serdecznie dziękuję za otrzymaną pomoc. :wink:

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

C:\PROGRA~1\COMMON~1\ rmur \rmurm.exe usuń w trybie awaryjnym folder, ja nie znan wpisu.

Zrobione. Po uruchomieniu kompa. nie mam już komunikatu że system nie może… imb 0001.exe.Mam inny problem - nie mogę usunąć programu spayware cleaner - który po załączeniu kompa chce aktualizacji - zrobiłem deinstalacje , ale on nadal jest - jak go usunąć?

SpywareCleaner - Agresywne i zwodnicze reklamy. Strona zamawiania produktu nie jest bezpieczna. Zripowane Ad-aware. Wariant innych oszustów: NoSpyX, SpyVest, Spyware Slayer, Spyware Stormer, Spyware Wizard, X-Spyware.

jak odinstalowac w trybie awaryjnym uusń folder po odinstalowaniu recznie, potem użyj jv16 PowerTools albo RegCleaner znajdziesz na vortalu :wink: