Proszę o sprawdzenie loga

Pierwszy raz korzystam z takiej pomocy własnie też po raz pierwszy zrobiłam loga komp mi szwankuje od jakiegoś czasu. Czy mogłabym prosić o wskazówki gdzie się coś przykleiło i jak się tego pozbyć:)

Jeśli źle wkleiłam LOGA to sorry ale nie specjalnie się w tym wszystkim oriętuję

Logfile of HijackThis v1.99.1

Scan saved at 23:16:59, on 2005-12-05

Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)


Running processes:

C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\services.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\WINDOWS\system32\LEXBCES.EXE

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\WINDOWS\system32\LEXPPS.EXE

C:\WINDOWS\system32\RunDll32.exe

C:\WINDOWS\system32\MMTrayLSI.exe

C:\WINDOWS\system32\MMTray2k.exe

C:\WINDOWS\system32\MMTray.exe

C:\Program Files\AVPersonal\AVGNT.EXE

C:\Program Files\Java\jre1.5.0_04\bin\jusched.exe

C:\Program Files\Lexmark X1100 Series\lxbkbmgr.exe

C:\PROGRAM FILES\AVPERSONAL\AVGUARD.EXE

C:\Program Files\QuickTime\qttask.exe

C:\Program Files\AVPersonal\AVWUPSRV.EXE

C:\Program Files\Winamp\winampa.exe

C:\WINDOWS\system32\RUNDLL32.EXE

C:\WINDOWS\System32\nvsvc32.exe

C:\Program Files\Lexmark X1100 Series\lxbkbmon.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\Program Files\Microsoft Office\Office10\WINWORD.EXE

C:\Program Files\Gadu-Gadu\gg.exe

C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe

C:\Program Files\WinRAR\WinRAR.exe

C:\Program Files\Winamp\Winamp.exe

C:\Program Files\WinRAR\WinRAR.exe

C:\Program Files\WinRAR\WinRAR.exe

C:\Documents and Settings\Leon\Pulpit\HijackThis.exe


R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Łącza

O4 - HKLM\..\Run: [NvCplDaemon] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\System32\NvCpl.dll,NvStartup

O4 - HKLM\..\Run: [nwiz] nwiz.exe /install

O4 - HKLM\..\Run: [Cmaudio] RunDll32 cmicnfg.cpl,CMICtrlWnd

O4 - HKLM\..\Run: [MMTrayLSI] MMTrayLSI.exe

O4 - HKLM\..\Run: [MMTray2K] MMTray2k.exe

O4 - HKLM\..\Run: [MMTray] MMTray.exe

O4 - HKLM\..\Run: [NeroFilterCheck] C:\WINDOWS\system32\NeroCheck.exe

O4 - HKLM\..\Run: [AVGCtrl] C:\Program Files\AVPersonal\AVGNT.EXE /min

O4 - HKLM\..\Run: [SunJavaUpdateSched] C:\Program Files\Java\jre1.5.0_04\bin\jusched.exe

O4 - HKLM\..\Run: [Lexmark X1100 Series] "C:\Program Files\Lexmark X1100 Series\lxbkbmgr.exe"

O4 - HKLM\..\Run: [QuickTime Task] "C:\Program Files\QuickTime\qttask.exe" -atboottime

O4 - HKLM\..\Run: [WinampAgent] C:\Program Files\Winamp\winampa.exe

O4 - HKCU\..\Run: [NvMediaCenter] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\System32\NVMCTRAY.DLL,NvTaskbarInit

O4 - Global Startup: Microsoft Office.lnk = C:\Program Files\Microsoft Office\Office10\OSA.EXE

O8 - Extra context menu item: E&ksport do programu Microsoft Excel - res://C:\PROGRA~1\MICROS~2\Office10\EXCEL.EXE/3000

O9 - Extra button: (no name) - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.5.0_04\bin\npjpi150_04.dll

O9 - Extra 'Tools' menuitem: Sun Java Console - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.5.0_04\bin\npjpi150_04.dll

O23 - Service: AntiVir Service (AntiVirService) - H+BEDV Datentechnik GmbH - C:\PROGRAM FILES\AVPERSONAL\AVGUARD.EXE

O23 - Service: AntiVir Update (AVWUpSrv) - H+BEDV Datentechnik GmbH, Germany - C:\Program Files\AVPersonal\AVWUPSRV.EXE

O23 - Service: LexBce Server (LexBceS) - Lexmark International, Inc. - C:\WINDOWS\system32\LEXBCES.EXE

O23 - Service: NVIDIA Driver Helper Service (NVSvc) - NVIDIA Corporation - C:\WINDOWS\System32\nvsvc32.exe

Trzeba było zlaożyć własny temat!!

Jest Ok log.

co dokłądnie się dzieje?

problem polega na tym, że chodzi bardzo wolno ,przy zakończeniu pracy, wyłącza się po kilka ładnych minut, nie otwiera, przesyłanych linków w poczcie. Może to bzdury, ale dzieje się tak od pewnego czasu, do tej pory to działało ok. CO prawda nie jestem biegła w tym co w moim komputerze siedzi, ja z niego tylko korzystam, ale jak to wszystko hula to nie mam pojęcia. Jeśli nie potrzebnie zawracam głowe to sorrryy,

leonka nie podpinaj się pod nie swój temat, tylko zakładaj własne :?

Wydzielono z innego tematu

Możesz odchudzić autostart

Start=>Uruchom=>Wpisz polecenie msconfig=>Zakładka Uruchamianie i odchacz:

Start => Wszystkie programy => Autostart i kasacja Office z prawokliku

Panel sterowania => Java Plug-in => Update => odptaszkuj Check for updates automatically

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

OKKKK :oops: Pierwszy raz jestem na tym forum . NIe wiedziełam że trzeba zakładać swój temat - bo właściwie to zależało mi tylko na sprawdzenie czy w tym moim sprzęcie coś się nie zalęgło. ale na przyszłość będę pamiętać . Dzięki za pomoc. PA :wink:

Defragmenstację robiłaś? - programy opisane masz - http://www.agavk.p9.pl/strony/win_porz_dysku.php