Prosze o sprawdzenie loga

Witam mam taki problem, strasznie duzo mi ramu zjada, jak komp chwile pochodzi to zawala nawet 800Mb. Mam ram 2x256 Mb 400 MHz dual TwinMos

procek 3,0 GHz IP 4E Plyta Gigabyte 1000 Pro-G

a oto moje logi

Usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Start => Uruchom => wpisz services.msc => zatrzymaj i wyłącz proces Command Service następnie odpalasz HijackThis Misc Tools => Delete NT service => wpisz cmdService => Ok i zresetuj komputer

Pliki na czerwono usun ręcznie z dysku

Kosmetyka:

Start=>Uruchom=>Wpisz polecenie msconfig=>Zakładka Uruchamianie i odchacz:

O4 - HKLM…\Run: [TkBellExe] “C:\Program Files\Common Files\Real\Update_OB\realsched.exe” -osboot

O4 - HKLM…\Run: [QuickTime Task] “C:\Program Files\QuickTime\qttask.exe” -atboottime

O4 - HKLM…\Run: [NeroFilterCheck] C:\WINDOWS\system32\NeroCheck.exe

Panel sterowania => Java Plug-in => Update => odptaszkuj Check for updates automatically

Użyj FxIstbar.exe.

no niestety masz syfa i to Usuwanie VX2.BetterInternet ale poczytaj i daj log nr 1 z narzędzia L2Mfix

Dzieki wielkie za pomoc:)

z tym niemoge sobie dac rady zabardzo i

niechca sie dac usunac. z tym pierwszym to troszke ciezko bedzie hmm

Poczytaj Usuwanie VX2.BetterInternet i daj log nr 1 z narzędzia L2Mfix

Uzyj Pocket Killbox. Zaznaczasz opcję Delete on Reboot i w polu Full Path of File to Delete wklejasz ścieżki

C:\WINDOWS\timessquare.exe i naciskasz X czerwony. Program poprosi o reset kompa … czyli resetujesz.

Dziekuje za pomoc zaraz zapodam loga

Złączono Posta : 07.12.2005 (Sro) 18:41

a oto i log

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG

Start do z Konsoli Odzyskiwania CD XP i komendy:

CD C:\WINDOWS\system32

ATTRIB -R-S-H atmtd.dll

ATTRIB -R-S-H cjdial32.dll

ATTRIB -R-S-H guard.tmp

DEL atmtd.dll

DEL cjdial32.dll

DEL guard.tmp

EXIT

Przejście do trybu awaryjnego Windows i uruchomienie pliku FIX.REG. Dajesz mi nowego loga L2MFix robionego z opcji 1.

Troche dlugo to trwalo ale musialem zrobic płytke windoswa z service pack, gdyz niemoglem zainstalowac konsoli odzyskiwania.Mam pytanie jak mozna jeszcze poprawic wydajnosc twgo windowsa? Dziekuje bardzo za pomoc :slight_smile:

o to log

Git czysto, co do poprawy poczytaj: Optymalizacja XP: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … topic=5989

Witam Prosze o sprawdzenie loga z mojego 2 kompa.

Log z HijackThis:

I log z L2Mfix.

Dzieki wielkie :smiley:

uusń wpisy hijackiem

czysto jest :stuck_out_tongue: