Proszę o sprawdzenie loga

Święta, święta a mi administratorzy chcą neta odciąć przez’ to coś co mam w kompie’ a nawet nie wiem co to jest ! Błagam pomocy!

====================================

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Pozdrawiam kuz5

  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

  2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

  3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte. Dodatkowo O15 może będzie stawiać opór więc ściągnij KillTrusted 0.7

  4. Skasować z dysku pliki i foldery, które podkreśliłem na czerwono

  5. Dokończyć skanerami online - Scanery do wyboru

  6. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

zobacz Usuwanie VX2.BetterInternet i daj log nr 1 z narzędzia L2Mfix

nie mam na razie loga z L2Mfix wyświetlił mi się jakiś błąd ( nie mam pojęcia jaki, bo niestety się nie znam :confused: ) i w ogóle nie została wykonana żadna operacja.

Ale chyba już jest trochę lepiej, bo nie wyskakują mi te badziewne reklamy. Avast mi jeszcze wykrył Win32:Adware-gen i Win32:Trojano-3144 ale po ponownym skanowaniu już ich nie było. Ogólnie i tak wielkie dzięki za pomoc!

log z L2Mfix będzie potrzebny, jaki błąd wyskakuje?

wyskakuje że nastąpił bład systemowy lub błąd dysku, komputer się wyłącza a potem po włączeniu jest takie coś :

L2mfix Beta 121605

Creating Account.

Polecenie zostao wykonane pomylnie.

Adding Administrative privleges.

Checking for L2MFix account(0=no 1=yes):

1

Granting SeDebugPrivilege to L2MFIX … successful

Checking for L2MFix account(0=no 1=yes):

0

zip warning: name not matched: dlls*.*

zip error: Nothing to do! (backup.zip)

updating: backregs/notibac.reg (104 bytes security) (deflated 88%)

To nie to: Jak masz

l2mfix.png

wybierasz opcję 1. Run Find Log = odpowiednik tworzenia loga w FindIt. Patrz dalej na LOG NUMER 1. ZAWSZE tego loga macie utworzyć by mi pokazać - czy tak trudno jest przeczytać?