Proszę o sprawdzenie loga


(Dami6) #1

cześć! piszę cos takiego pierwszy raz, wiec proszę o wyrozumiałość 'śli coś robię nie tak;)

problem (albo raczej zagwostkę) mam taki, że kilka dni temu miałem jakiegoś wirusa, trojana czy coś takiego, podczas przeglądania stron www Norton Antivirus zaczął wariować, nie mógł usuwać tych plików itp. no ale powyłączałem wszystko, wywaliłem Temporary Internet Files, przeskanowałem kompa Nortonem i nic nie znalazł. Następnego dnia zmieniła mi się strona startowa w przeglądarce (wiedziałem więc że coś jest nie tak) przeskanowałem kompa jeszcze raz Nortonem - nic nie wykrył; przeskanowałem programem Ad-aware - znalazł jakieś dwa “szkodliwe” wpisy to je wywaliłem; i przeskanowałem jeszcze Panda Antivirus Online - też nic nie znalazło. No i może już wszystko ok, ale dla pewności zrobiłem loga:

nie znam się na tym więc pros ze o sprawdzenie czy wszystko tu jest ok, z góry dzięki. W szczególności zastanawiają mnie te wpisy przy R0 i R1 zawierające adres “http://lookfor.cc/sp.php?pin=28129”, nie wiem co to za adres, czy jego wysępowanie w tym miejscu jest normalne??

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc;)


(Kacz2n) #2

W hijacku fix:

Katalog na czerwono do kasacji.

Po wszystkim nowy log.


(Gutek) #3

kacz2n to nie jest dokładne sprawdzanie :frowning:

zostaw to Download Accelerator Plus i jest OK - http://www.speedbit.com/DefaultT.asp?


(Dami6) #4

zrobiłem fix dla tych wspomnianych, a ten DAP to jeszcze zostawiłem bo usuwając ten folder to chyba jak rozumiem wywalę sobie ten program (?),

czy może masz coś innego kacz2n na myśli mówiąc “kasacja”??

a po tym wszystkim mój log wyglada tak:


(Gutek) #5

Już Ok, DAP zostaw kacz2n sie pomylił :wink:


(Dami6) #6

Wielkie dzięki za pomoc:)


(Kacz2n) #7

Czasmi też się mylę :oops: sorki


(Gutek) #8

Jak każdy :slight_smile: