Proszę o sprawdzenie loga

nie ma tego pliku, gdy wpisuje to mi wyskakuje: system nie moze odnalezc okreslonego pliku lub katalogu.

i…?

Monczkin ma rację kopiowałem potrzebne teksty z postu Gutka2222, bo nie chciało mi się tego pisać (to chyba nic złego, napisać bym musiał prawie tak samo), a pliki do usunięcia wpisywałem sam. Ale Gutek2222 był szybszy i zamieścił swojego posta przed moim :slight_smile: . Skoro pliki były te same tzn. że na pewno log był dobrze sprawdzony. :smiley: Więc nie ma o co się złościć :mrgreen: No fakt mogłem posta skasować, na przyszłość będę kasował.

=================================================

Jako, że nieporozumienie wyjaśniło się - zbędne posty zostały usunięte, żeby nie bałaganić w tym temacie jeszcze bardziej

Monczkin

Kasuj, kasuj bo jak nie, to ja to bede robić :wink:

I chyba na tym zakonczymy tą dyskusje :stuck_out_tongue:

Wklej nowego loga L2MFix robionego z opcji 1.

Do mnie to kierujesz ??

Jeszcze raz ci powtórzę, nie skasowałem ci żadnego posta :?

Spokojnie panie kuz 5 jest wspolpraca i nasza pomoc, kacz2n, musg, detektyw oraz wiewa - na nich mozesz liczyc nie myla sie wiec nie widze problemu. Sprawa wyjasniona.

oto ten log:

i jak?

Ciagle

użyj Pocket Killbox. Zaznaczasz opcję Delete on Reboot i w polu Full Path of File to Delete wklejasz ścieżke

C:\WINDOWS\System32\i4lo0e33eh.dll i naciskasz X czerwony. Program poprosi o reset kompa … czyli resetujesz i daj log z Sielnta - Silent opis: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989

robie tak jak mowisz i… wyskakuje tekie cos: Pending File rename operations registry data has been removed by external process, w folderze szukalem i nie ma takie pliku, wyszukiwarka tez nic nie znalazla. niewiem o co chodzi. co robic?

kliknij na na plik dwa razy

W trybie awaryjnym usun Pocketem…

PendingFileRenameOperations Registry Data has been Removed by External Process! -

Procesy syfu usunęły akcję bo trzeba to wszystko robić TYLKO I WYŁĄCZNIE W TRYBIE AWARYJNYM. Niestety i po tym log z Silenta

niestety pod trybem awaryjnym jest dokladnie to samo co napisalem post wczesniej :frowning: coz robic, dac loga z tego silenta?

Mój komputer >>> Narzędzia >>> Opcje folderów >>> Widok

Zaznaczone Pokaż ukryte pliki i foldery + odznaczone Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego…

Znajdz C:\WINDOWS\System32\i4lo0e33eh.dll i plikowi nadaj prawa: Nadaj prawa plikowi - Narzędzia >>> Opcje folderów>>>Widok

Odhaczykuj Użyj prostego udostępniania plików [Zalecane].

Teraz z prawego kliku na wybrany plik pobierasz jego Właściwości. Klikasz już obecną zakładkę Zabezpieczenia a jeśli pojawi się komunikat ostrzegający potwierdzasz go okejem. Następnie klikasz Zaawansowane:

Przechodzisz do zakładki Właściciel. Z listy kont wybierasz to pod którym jesteś aktualnie zalogowany jako administrator. Chcąć przejąć zawartość folderu zahaczykuj opcję Zamień właściciela dla podkontenerów i obiektów. Pojawi się komunikat o zmianie uprawnień - klikasz TAK

w trybie awaryjny usun a fix w awaryjnym klikasz 2 razy?

Po tym wszystkim log z Silenta! !!