Proszę o sprawdzenie loga

Witam i prosze o pomoc! !!

Procek Sempron 2,2 RAM 128 DDR

A oto log

Pozdrawiam

Wpisy usuwasz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem sytemu:

Jesli z wpisem:

będą problemy to ściągasz KillTrusted - opis działania tu : http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … ntry121907

Optymalizacja XP: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … topic=5989

Przeczyść skanerami online,anty spyware, przeczyść rejestr(programy do czyszczenia rejestru na vortalu), daj log kontrolny. :smiley:

Jeśli nie używasz GoogleToolbara to go odinstaluj dodaj/usuń.

InfinityToJa ominełeś syf, sposób usuwania jest niepełny itp. :?

Ostatni raz widze takie sprawdzanie loga - czyli na odwal :?

Usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Pliki na czerwono usun ręcznie z dysku

Użyj KillTrusted 0.7

Nie masz sp2, proponuje zainstalowac jak system bedzie juz czysty

Starałem sie…Chcesz to możesz zakazać innym poprawiać i sam tylko możesz.Albo załóż nowy temat “przyklejony” - dla sprawdzaczy logów…, trudno jest okreslić co wywalić skoro koleś który wystawia loga nie pisze dokładnie co się dzieje z kompem( co wyskakuje, jakie errory itp)

I co z tego???Wiesz to piszesz ,nie wiesz spoglądasz,podpatrujesz,uczysz sie

Nie podskakuj modowi :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

wiem i pisałem, moja wina, że przeoczyłem ale moderatorom też to się zdaża

Moze i tak ,ale on tu jest szefem i jak powie nie rob błedów to masz ich nie robic…kiedys sie nauczysz i tez zostaniesz modem jak kuz5 czy fiesta

Moderatorom , nie widziałem jeszcze by jakis moderator prócz mnie sprawdzał logi :stuck_out_tongue:

Proponuje poczytac przeklejony temat HijackThis dla…

i zobaczyc jaka jest prosba do sprawdzajacych logi

:? :?

A co to chat, jednak bawisz sie w nabijanie postów, lepiej poprzestan na tym bo bedzie źle :?

:evil: Jak śmiałeś usunąć mój post :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: pamiętam czasy jak jeszcz nie byłeś modem tylko zwykłym userem :x Ty i Moderator to wielka pomyłka. :? :evil: BTW. Zobacz swoją i moją liczbe postów dziennie… :evil: :twisted:

uwazaj na słowa bo mówisz do modka

o tym kto zostanie modkiem decydują władze

a zobacz ile ja mam postów :diabel:

Nie liczy sie ilośc ale jakość… :?

Moim zdaniem też kuz5 za często usuwa posty :roll: i to w dodatku nie swoje… :evil:

No no no troszeczke przesadziłeś… :wink: Jeszcze tylko musga dadzą na moderatora i bedzie komplecik :wink: