Prosze o sprawdzenie loga

mam problem z malware.psguard.skanowalem adaware,spybotem,doctorem, i nie chce migo usunać.wchodzilem tez przez tryb awaryjny -uruchom-regedit i probowalem usunąć klucz HKEY-LOCAL-MACHINE:software/winhound.com przy odlaczonym internecie i wylaczonym przywracaniem systemu:( dzieki za pomoc

====================================

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Pozdrawiam kuz5

Start >>> Uruchom >>> services.msc >>> zatrzymaj i wyłącz PC Tools Spyware Doctor potem odinstaluj Spyware Doctor a wpisy usun hijackiem

Uzyj Smitrem rozpakuj w trybie awaryjnym narzedzie i uruchom RunThis.bat i zrob tak:

Panel sterowania >>> Właściwości Ekranu >>> Pulpit >>> Dostosuj Pulpit >>> Sieć Web >>> odhaczykowanie wejścia Security Info

zrobilem tak jak mowileś jednak nie ma u mnie tej funkcji >>> Sieć Web >>> odhaczykowanie wejścia Security Info.jest tam tylko :moja biezaca strona głowna i zablokuj elementy pulpitu.dodam ze mam windows xp professional z sp1.dzieki

To to samo, w Sieć Web >>> odznacz opcje Blokuj elementy pulpitu

niestety wypróbowalem ta metode i nadal jest malware.psguard a w HKEY_LOCAL_MACHINE figuruje WINHOUND.COM którego nie da sie usunąć :frowning:

Spróbuj Skanu programem Spybot.

Złączono Posta : 22.01.2006 (Nie) 15:15

Zobacz także TU

Uzywales Smitera???