Prosze o sprawdzenie loga

OK zrobiłem. Nadal przy wchodzeniu do Windows jest próba poszukiwania services.exe.

Co mam teraz pokazac do oceny?

Daj log z hijacka i Sielnta

Log HIjacka jest taki:

a z Silenta taki:

ja sie mecze z kluczami a ty plikow nie usunoles! !!

dał bym głowę, że wyciąłem z dysku ręczne a także przez Hijacka wszystkie wskazane pliki, raczej niczego nie przeoczylem ale moze sie myle bo sie na tym nie znam. W kazdym razie przepraszam za zamieszanie tym spowodowane! Nie rozumiem co mam zrobic w zwiazku z tym poleceniem

co to jest albo raczej gdzie jest folder awaryjny i co mam w nim zrobic - wpisac czy wyrzucic podany plik?

Masz wystartowac do trybu awaryjnego (zaraz przy odpaleniu kompa klikasz F8 i z listy trybów uruchamiania wybierasz tryb awaryjny ) a następmie folder na czerwono usuwasz ręcznie:

C:\windows** inet20010**

dziekuje za podpowiedź. Oto nowy log z Hijacka:

Tryb awaryjny z linią komend:

Jak wybierzesz podczas startu F8 dostaniesz czarny ekran na którym masz wybrać strzałką z klawiatury “Tryb awaryjny z obsługą linii komend”. Wylądujesz na czarnym ekranie z migającym C:>. To właśnie linia komend, w której wpisujesz:

RD /S /Q “C:\WINDOWS\inet20010”

RD /S /Q “C:\secure32.html”

W trybie awaryjnym z linią komend mogę wpisywac po takim poczatku wiersza:

C:\Document Settings\admin

czy mam tam wpisywac, czy moze przejsc na C: bezpośrednio?

Na poczatku tego leczenia zalozylem konsole odzyskiwania moze stąd ten zapis

komendy jak podalem masz wklejac z C:\

Niestety nie moge wykonac dokladnie tego polecenia gdyż

tryb awaryjny z wiereszem polecenia tak wybierz i po tym nowe logi - albo w trybie awaryjnym nadaj prawa folderowi -

po tym usuniesz w awaryjnym

wszedłem przez kosnole odzyskiwania w trybie awaryjnym i po C:> wpisałem te polecenia ale za każdym razem uzyskiwałem odpowiedż “parametr nie jest prawidłowy”.

Gdzie mam znależć tą opcję ‘nadaj prawa plikowi’?

Rozumiem, że jak tam wejdę mam wybrać prawym klikiem właściwości dla plików/folderów

oraz

Czy dobrze to rozumiem???

nie wiemm jak inaczej mam wytlumaczyc a plik C:\secure32.html sprobuj tak:

Użyj Pocket Killbox. Zaznaczasz opcję Delete on Reboot i w polu Full Path of File to Delete wklejasz ścieżke

C:\secure32.html

i naciskasz X czerwony. Program poprosi o reset kompa … czyli resetujesz.

folderowi nadaj prawa abys ty mogl jego w awaryjnym skasowac

Na ile umiałem to zrobiłem, oto nowy log z Hijacka:

W trybie awaryjnym usun folder i plik - Proponuje zobacz http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=10662

Ale ja nie mam na dysku C: ani w trybie awaryjnym ani w normalnym w katalogu Windows folderu inet20010 a przed chwilą w awaryjnym usunałem plik z dysku c: secure32.html wyrzycając go tez z kosza

W trybie awaryjnym jak jestes logujesz sie jako Ty nie administrator - nowe logi w tym z Silenta - Silent opis: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989

Jak juz pisałem poprzednio, jak bym sie nie logował w tryb awaryjny nie mam na dysku ani C:\secure32.html ani C:\WINDOWS\inet20010 nie mogę zatem ich usunąć. Oto nowe logi z Silenta:

oraz z Hijacka

Otworz notanik i wklej -

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

Jak wchodzisz do trybu awaryjnego logujesz się jako Ty nie jako administrator?