Proszę o sprawdzenie LOGA

Proszę uprzejmie o sprawdzenie załączonego loga zarówno od kątem spyware nielegalnych tzn. badziewia z internetu jak również legalnych instalowanych przez pracodawcę.

Tych drugich nie mam zamiaru usuwać, tylko chciałbym zapytać mojego pracodawcę dlaczego ich używa bez poinformowania mnie o tym (nie tylko mnie zresztą).

Pozdrawiam i dziekuję

====================================

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Pozdrawiam kuz5

tak na przyszlosć http://hbplus.aplus.pl/pliki/bezpieczen … zenie0.rar:slight_smile: a loga to zaraz ktos sprawdzi

wbrew pozorom nie jest tak źle. ale pamiętaj by następnym razem robić loga z minimalną ilością programów działających w tle - wyjdzie o wiele krótszy.

sprawdź te:

O4 - Global Startup: Digital Line Detect.lnk = ?

O20 - Winlogon Notify: psfus - C:\Program Files\IBM fingerprint software\psfus.dll

O23 - Service: MSSQL$MICROSOFTSMLBIZ - Unknown owner - C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL$MICROSOFTSMLBIZ\Binn\sqlservr.exe" -sMICROSOFTSMLBIZ (file missing)

O23 - Service: SQLAgent$MICROSOFTSMLBIZ - Unknown owner - C:\Program Files\Microsoft SQL Server\MSSQL$MICROSOFTSMLBIZ\Binn\sqlagent.EXE" -i MICROSOFTSMLBIZ (file missing)

nie mówie, że to syf czy coś takiego, ale zawsze warto sprawdzić. reszta czysta jak łza :slight_smile:

Jest Ok czysto :slight_smile:

Dziękuje bardzo. Chciałem sie tylko upewnić. A jakie ślady może pozostawić statlook, pracujący w trybie cichym?