Prosze o sprawdzenie LOGA

Mam mały problem. Od niedawna mam internet Neostrade 512. Więc postanowiłem zacząć scigać pliki z siecie P2P za pomocą BitTorenta.Przeważnie sciagam filmy więc już kilka GB mam sciągnięte.I zanim sciągałem mój Windows zajmował 1,8 GB albo coś w tych granicach. Ale teraz mój windows już zajmuje 2,5GB i przez to mój kmoputer jest bardzo zmulony. Wolno pracuje oraz różne pliki ze stron www sciągają mi sie bardzo wolno( przy mojej neostradzie jak sciągam z prędkością 60kb/s to teraz mam raptem 10kb/s) to zdecydowanie bardo wolno i mam proźbe aby mi ktoś sprawdził loga bo może w nim bedzie coś widać.

====================================

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Pozdrawiam kuz5

Nie ściagaj na dysk systemowy - w takim układzie zobacz Optymalizacja XP: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … topic=5989

Zrób defragmentację :wink:

Start >>> Uruchom >>> msconfig >>> w zakładce Uruchamianie wyłącz te wpisy.

Panel sterowania >>> Java Plug-in >>> Update >>> odptaszkuj Check for updates automatically.

Panel sterowania >>> Ustawienia regionalne >>> Języki >>> Detale >>> Zaawansowane >>> odznaczyć usługi tekstowe, zrób tak jeżeli nie używasz innych języków przy pisaniu.

XP-Antispy odinstaluj messengera, zaznacz opcję w ustawieniach.

Pomijam komunikatory :wink:

wielkie dzięki za pomoc. zastosuje się do twoich rad

Jeszcze raz dzięki