Prosze o sprawdzenie loga

Domyslam sie ze chodzi o plik C:\winstall.exe, mimowszystko prosze o pomoc w sprawdzeniu mojego loga… nie daje rady juz z tym wrednym wirusem. Heh, a plik mam usunac w trybie awaryjnym z wylaczona opcja przywracania systemu ??? dziekuje z gory za pomoc :))

====================================

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Pozdrawiam kuz5

Otwórz notatnik i wklej:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa i zastartuj do awaryjnego tam w tym trybieusuń pliki recznie

jak mam wlaczyc opcje “nie przywracania poprzedniego systemu” jeszcze przed restartowaniem do trybu awaryjnego ??

PPM na mój komputer>>>przywracanie systemu>>>zaptaszkuj wyłącz przywracanie systemu

Jak usuniesz wszystko to możesz znowu odptaszkować

jestem wlasnie w trybie awaryjnym,ale nie ma tu juz pliku C:\winstall.exe, a jeszcze nic nie usuwalam. A usuwanie “reczne” polega na wyrzuceniu ich z dysku, czy usuwa sie tym programem?

teraz log jest nastepujacej postaci:

Złączono Posta : 27.02.2006 (Pon) 20:23

przy uruchomieniu wyswietlil sie komunikat ze brekuje pliku ibm00017.exe, aha i jest jeszcze na C:\Windows plik TASKMAN.exe …??..

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuń wpisy i pogrubione pliki:

Usuwasz z dysku i opróżniasz kosz.

Nic nie usunołes zobacz na wpisy które miałes skasować

Zrób tak: Start >>> Uruchom >>> regedit i przejdź do klucza:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon

Kliknij podwójnie wartość Shell i doprowadź ścieżkę dostępu do formy explorer.exe. Żadnych innych dopisków tam!

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon]

“Shell”=“explorer.exe”

P.S jestem kobieta :wink:

nie idzie mi zbyt dobrze,nie wiem jak usunac pliki r0-HKCU… :frowning:

na chwile obecna wyglada to tak:

Złączono Posta : 27.02.2006 (Pon) 21:29

Zostało jeszcze:

Usuń wymienione powyżej wpisy w HijackThis (zaznaczasz i klikasz Fix checked) i pogrubione pliki (dojdziesz po ścieżkach lub użyj opcji start>>>wyszukaj ) “w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu.” ( w powyższych postach masz napisane jak zastartować do trybu awaryjnego i jak wyłączyć przywracanie systemu)

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

a więc jak wiesz jak dostać sie do trybu awaryjnego to Ok -potem mój komputer i dysk C:\ i tutaj jest plik secure32.html jak usuniesz i jeseś na C:\ wejdź Program Files i Common Files i dalej Microsoft Shared az się znahdziesz w Web Folders i usuń ibm00017.exe :wink:

tak, tylko jak wchodze na C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\Web Folders to tu nie ma ibm00017.exe

A masz pokazane pliki i foldery ukryte?

Jeżeli nie to zrób tak

Narzędzia (u góry okna) >>Opcje folderów >> Widok>>Pokaż ukryte pliki i foldery =]

w ukrytych plikach tez go tam nie ma.

hmm a mozecie mi powiedziec czy plik TASKMAN.exe w c:\Windows jest konieczny??

po modyfikacji log wyglada tak:

TASKMAN.exe jest konieczny :slight_smile:

Już Ok :wink:

DZIEKUJE jestescie kochani! dziekuje za wyrozumialosc :slight_smile: :slight_smile: jestem bardzo bardzo szczesliwa ze obylo sie bez formatu :* :cmok1:

TASKMAN.exe odpowiedzialny jest za uruchamianie i zamykanie zadań =]

Nawet gdybyś go usunoła on by się przywrócił bo to jest chroniony plik Windowsa =] Pzdr