Prosze o sprawdzenie loga!

TUtaj moj log:

jeśli jest coś niebezpiecznego -prosze o pomoc

Kosmetycznie usuń ten wpis:

Dodatkowo możesz usunąć resztki po FlashGecie:

Czy jest jakiś problem?

PS> Jak na moje oko, to masz dwa Antywirusy - odinstaluj jeden, bo się będą gryzły :slight_smile:

jak ma to usunąć to pierwsze:O20 - Winlogon Notify: WgaLogon - WgaLogon.dll (file missing) -jak to mama zrobić.Nawet nie wiem w jakim folderze to jest! :frowning: pomocy.

A jeszcze nie na temat: jaki to jest wirus ktory powoduje ze pulpit się nie chce załadować(wszystko ok.do momentu wpisywania hasła i ładowania pulpitu) poprostu sie nie łądują ikony-i już miałm w ciągu miesiąca kompa formatowanego!!!naprawde potrzebuje pomocy! !!

wiecie jaki to wirus?

Odpalasz Hijacka --> Do a system scan only i zaznaczasz ten wpis:

I klikasz na dole “fix checked” :slight_smile:

Ale w czym masz problem?

Są różne wirusy tego typu :roll:

chodzi o tego wira,ktory mi pierdzieli wszyskto w kompie(nie ładuje sie pulpit) bo nie chce płacic co miesiąc 50 zł. !!

jak nazywa sie ten wirus i czy BitDefender 9 Internet Security go usunie (wykryje)? :frowning:

Log z Hijacka jest czysty, więc nie widac, żebyś miał zaśmiecony komputer :roll:

Wrzuć jeszcze log z Silent Runners

Po raz kolejny powtarzam, że różnie wirusy mają różne działania i nie łatwo okreslić po działaniu co to za wirus :frowning:

Bieniol robie tak jak mi kazales z tym logiem i dalej mam te logi z flash geta i ten 02 !!

A czy przypadkiem nie masz zainstalowanego FlashGeta? Bo jeżeli masz, to nie usuwaj tych wpisów :slight_smile:

Usuwanie jest proste:

Ponawiam prośbę:

prosze log z Silent Runner:

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Widziałeś ten komunikat Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów zastosuj sie do niego => inaczej temat poleci do śmietnika :evil:

Log jest czysty

Skad ta pewność że to w ogóle syf powoduje ten problem, logi mówia co innego mianowicie że komp nie jest zainfekowany

Druga sprawa instalujecie te nakładki na windowsa zmieniajace jego wyglad, a później jest ździwienie że nie ma ikon itp.

Wyskakuja jakieś komunikaty ??

Zobacz błędy w podgladzie zdarzeń

A w trybie awaryjnym sa ikony ??

Przeleć system Skanerami OnLine

Dzieki wam wszystkim za pomoc -jesteście naprawde super! !!

pozdro