Proszę o sprawdzenie loga

Witam!

Proszę, sprawdźcie log, bo jakos inaczej to wszystko działa… Parę dni temu MKS znalazł 2 trojanów,niby usunęłam. No, też Ad-aware systematycznie wyłapuje coś. A dzisiaj jakieś takie dziwne okienko się otworzyło, komp potem działał wolniej. Przeskanowałam, Ad-aware długo się zastanawiał nad jednym plikiem, potem przepuścił; BitDefender w ogóle skanuje tylko boot sektory :o nigdy tak nie było! przecież tym razem nie wybierałam tylko części plików do skanowania, ale wyglądało tak, niby go coś blokuje i nie idzie dalej. Kończy skanować, i tyle. Zaznaczam, że używam tylko skanerów on-line, bo stacjonarnych mój komp nie wytrzyma- jest za słaby :oops: A tak przy okazji- czy można jakoś tak zminić ustawienia Outposta, żeby nie tylko pisał “zezwalaj na działanie” i przepuszczał strony, ktorych nie otwieram :o , ale naprawdę blokował? Teraz pracuje w trybie “blokuj większośc”, ale na jedno wychodzi…

Słowem, log. Sprawdźcie, proszę.

========================================

Zmień tytuł tematu na konkretny, inaczej temat wyladuje w śmietniku :evil:

Pozdrawiam kuz5

Log jest czysty :slight_smile:

Kosmetycznie możesz usunąć:

Przeczyść rejestr (polecam do tego jv16 PowerTools 1.3.0.195), zrób defragmentację.

Wejdź: Start --> uruchom --> msconfig i w zakładce autostart odznacz (według Ciebie) niepotrzbne przy autostarcie programy :slight_smile:

Nie mogę usunąć… usunęłam wpisy po programach, ktorych już nie ma, a tamtych nie mogę… Spróbuję jeszcze. A to:

co to jest? Bez nazwy? To też mogę usunąć? Naprawdę, w tym się nie orientuję…

Resztę zaraz zrobię, dzięki…

BitDefender Online Scanner - zostaje :slight_smile:

Bo tego chyba nie da się usunąć :?

Zobacz:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 436#436436

Dzięki wam…

:wink: Dzięki…

=====================================

Widziałaś ten komunikat Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów zastosuj sie do niego

Pozdrawiam kuz5