Proszę o sprawdzenie logów - procesor 100%, shell32.dll etc

Z góry dzięki jeśli ktoś potrafi wskazać błąd albo wirusa, bo dziwna sprawa:

Podczas grania w cokolwiek, na jakichkolwiek ustawieniach gry się tną - tną się przez jakieś 15-30 sekund, a następnie wszystko jest ok, by po 30 sekundach znowu się haczyć… komp to laptop asus a6rp, karta ati radeon 200m (ram współdzielony - ogólnie ramu 1,5Gb) pamiętam, że rok temu, gdy komp był nowy nie było takich problemów nawet halflife 2 chodził z 512 ramu i nie zachowywało się nic dziwnie. AVG pokazuje również, że shell32.dll jest zmieniony (nie wirus) - podmieniałem go na inny shell32.dll - wiem, że jest jakaś dziura z nim związana, ale się nie znam na tym.

RAM jest oki, próbowałem sprawdzać, czy problem występuje gdy laptop chodzi na bateriach, na różnych ustawieniach power4gear, etc to nie to.

Gdy gierka się tnie procesor wskakuje na 100% dzieje się też tak z flashem czy oglądaniem filmów online (np. youtube) ale nie zawsze - czasami też wszystko długo chodzi ok (i to wieczorem gdzie komp ma ładnych kilka /kilkanaście godzin pracy za sobą).

No i logi:

HJT

Combofix

http://wklej.org/id/34e07ad00a

SDFix - mogę dać jak będzie potrzebny

Skan robiłem niedawno AVG, oraz AVG Antispyware + mks’em online //firewall zonealarm

Mam nadzieję, że nic nie pominąłem i logi zrobiłem właściwie, bo się kompletnie nie znam.

Dziękuję za odpowiedź.

P.S.

Chciałem jeszcze raz zrobić log Combofix ale już nie dało rady - nie można odnaleźć plik REGT.cfexe, znika zegar, a log w folderze pusty… ?

Serio - będę wdzięczny, bo oddać kompa do serwisu nie mogę bo jest mi aktualnie do pracy potrzebny. Sprawa zagadkowa, niewiadomo skąd się wzięła, o jest przyczynę, etc, to już nie chodzi nawet o granie, ale o fakt, że nawet stron spokojnie nie mogę przeglądać, antywiry nie widzą wirusów - AVG pokazuje tylko zmieniony shell32.dll i coś z host po użyciu SDfix nie mam koncepcji, nigdzie w necie nie znalazłem podobnego przypadku, niby wszystko jest ok, ale nie jest, bo nie jestem w stanie nawet tetrisa odpalić !!

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222

usuń wpisy HJT

Optymalizacja XP: viewtopic.php?t=76580

Czyszczenie rejestru:

RegCleaner - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=177

możesz rejestr przelecieć albo

jv16 PowerTools - http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=509

Opis RegCleaner - http://www.agavk.p9.pl/strony/progra_regcleaner.php

Zobacz - Obsługa jv16 PowerTools