Proszę o sprawdzenie

Chciałbym prosić o sprawdzenie logów hijacka oraz silenta. Ostatnio mój system nie jest w genialnej formie. Wyskakuje mi coś w kształcie komunikatora gg z chńskimi napisami a nazywa się PICA, wywalałem to i znów wracało.

Oto logi HIJACK:

SILENT RUNNER:

Widze conajmniej kilkanaście wpisów do wywalenia, ale wiem ,że wy specialiści znajdziecie !wszystkie! oraz, że moge się czuć pewnie. ;]

Dziękuje z góry. Bóg Zapłać hehehe :smiley: :slight_smile:

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable (wszystkie znaczki maja być na zielono, jeżeli któryś z nich będzie na żółto to go zostaw). Po użyciu narzędzia wymagany jest restart.

Użyj narzędzia SmitFraudFix (opcja 2). Potem sprawdź co będzie z tego co wskazałem poniżej i usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Pliki i foldery zaznaczone usuwasz ręcznie z dysku natomiast wpisy w HijackThis.

Po wykonaniu pokaż nowy log z hjt, SilentRunners oraz c:\rapport.txt

hijack:

Silent:

raporrt:

W HJT zaznaczasz wpisy i klikasz na dole “Fix checked” :

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik -> zapisz jako -> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą FIX.REG

Odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Daj nowe logi.

SpeedX możemy zostawić w spokoju ;]

SILENT:

Złączono Posta : 14.12.2006 (Czw) 19:23

SpeedX możemy zostawić w spokoju ;]

SILENT:

Złączono Posta : 14.12.2006 (Czw) 19:24

SpeedX możemy zostawić w spokoju ;]

SILENT:

Możemy, ale pliku nie ma według Silenta :wink:

Zafixuj jeszcze to - pozostałości:

Przeczyść rejestr – użyj do tego jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344.

Pozatym przejrzyj: Lista zbędników w autostarcie oraz Optymalizacja XP.

Wejdź: Start > uruchom > msconfig i w zakładce „Uruchamianie” odznacz, niepotrzebne według Ciebie, programy w autostarcie. :slight_smile: