Proszę o wykonanie skryptu

Witam

Bardzo proszę o wykonanie jakiegoś nie bardzo skomplikowanego skryptu na stronkę, aby można było prowadzić tabalę ligową. Skrypt ten może być oparty o bazę danych. Chodzi mi też o to, aby można było w łatwy sposób zmieniać wartości np. liczbę zdobytych punktów.

Wydaje mi się, że najłatwiej będzie jak ktoś, kto by potrafił takie coś zrobić zgłosił się do mnie na gg i wtedy by się szybciej można było dogadać co i jak :smiley:

Bardzo proszę o pomoc. :slight_smile:

Pozdrawiam

numer gg: 1871837

to nie jest słup ogłoszeniowy, najwyżej ci pomódz inni mogą…

Nie za bardzo rozumię o co ci chodzi…

Ja tylk poprosiłem o wykonanie skryptui nic więcej, niczego nie reklamuje, więc nie za bardzo wiem jak to to porównałeś do ogłoszenia…

to wystarczy, tutaj nie dostaniesz gotowca tylko pomoc :!:

Ja jednak liczę na czyjąś dobrą wolę. Jeżeli nie tutaj to chociaż na gg :slight_smile:

…i na ostrzeżenie od moderatorów? :twisted:

forum jest po to, aby załatwiać sprawy na miejscu

Dlaczego od razu ostrzeżenie??

Może niech jakiś moderator wypowie się na ten temat i jeżeli on powie, że nie można tutaj nikogo prosić o takie rzeczy to wtedy już nic nie powiem :smiley:

juz wszyscy wystarczajaco duzo napisali tutaj zebys zrozumial ze jesli chcesz cos dostac to musisz za to zaplacic… nie dajesz kasy ? nie masz skryptu… a z wlasnej woli nikt Ci tego nei zrobi bo nie ma glupiego

marq1988 jakbyś poszukał to jest do tego odpowiedni gotowy skrypt wystarczy tylko poszukać :twisted:

PS sam takiego używam :lol:

bez komentarza :x

@ barpok12 czy mógłbyć mi podać nazwę tego skryptu lub chociaż co mam wpisać w googlach, ponieważ szukałem, ale nie mogłem znaleźć…

Bardzo proszę :slight_smile:

sprubuj na http://www.kurshtml.boo.pl

znam tę stronkę, ale ja potrafię pisać tabele, ale jeżeli chcę zrobić tabele 6 lig i jak bym miał wszystko zmieniać w html’u to straszniemi to długo zajmie… Dlatego szukam jakiegoś skryptu przez który będę mieć narysowaną tabelę, a ja będę zmieniać wartości w niej…

No dobra marq1988 ten skrypt to mTabela 1.0 ale wymaga on bazy danych mySQL

Ale strona którą masz wpisaną na forum jest tam tabela :!:

Ściągnąłem sobie ten skrypt, ale jest problem: jak chcę to zainstalować i wpisuję wszystkie prawidłowe dane to nie instaluje się, tylko w adresie przechodzi do kroku2, ale dalej mam taką tabelkę, żeby wpisać dane bazy…

Oto moje dane jakie wpisuje:

Nazwa tabeli: (liga) siatka

Host: mysql.yoyo.pl

Nazwa bazy danych: siatka

Użytkownik bazy danych: siatka

Hasło do bazy danych: ******

Prefix dla tabel w bazie: mtabela_

hasło, host i nazwy są na 100% dobre, wszystko dobrze wpisuję, ale nie chce się zainstalować…:confused: Chomd na plik config.php ustawiłem 666 i nie wiem dlaczego nie chce to się zainstalować…

No jest tabela, ale od nowego sezonu planuję wprowadzić parę tabel i będzie mi ciężko zarządzać nimi… :slight_smile:

Jeżeli dobrze wypełniłeś to zreguły po kroku1 jest krok2 :wink:

To jest napewno dobrze :?: bo tu powinieneś wpisać nazwe pod jaką jesteś zalogowany na YoYo.pl

tak, tylko, że nic nowe mi się nie wyświetla, tylko dalej te pola do wpisywania hostu, nazwy bazy itp…

Do bazy nie dodają się żadne tabele i jak wpisuję adres tej tabeli to pisze mi, że skrypt nie został zainstalowany… :confused:

Złączono Posta : 23.04.2006 (Nie) 19:53

Tak na pewno dobrze. Login mam “siatka” i nazwę bazy mam “siatka” :slight_smile:

Oto dane jakie mam w panelu administracyjnym konta:

A jakiś błąd ci wywala :?:

Właśnie nie… :confused:

Stronka poprostu się tak jakby odświeża tylko adres zmienia się na krok 2 i wszystkie wpisane przezemnie dane znikają…:confused: