Prosze pomóżcie :D

Kiedy wyłacze synchronizacje pionowa i ustawie sobie 100 fps w counter-strike gra po minucie wiesza sie i pisze u góry po prawej connecting problem taki jakby internet sie rozłaczał.Wczesniej wszystko bylo normalne a teraz coś takiego sie dzieje moze wiecie jak temu zaradzić??Moja karta to Nvidia 8500gt monitor philips 190sw.

Monitor chyba tu nie gra żadnej roli.

Przy grach liczy się odpowiedni komputer tzn. pamięć, procesor, zasilacz itp.

Oprócz tego nieraz wystarczy zmienić zgodność systemu, zmienić coś w opcjach gry lub zainstalować tzw. łatkę.

Dodatkowo jak chcesz wiedzieć to nie każda gra musi chodzić na Twoim kompie.

Na moich starych komputerach chodziło kilka fajnych gierek - teraz nie chodzą. :frowning:

W to miejsce zainstalowałem inne - dużo lepsze.

Podałeś jaką masz kartę graficzną ale nie podałeś jaki masz system i płytę główną :?:

Nigdy nie sugeruj się najnowszymi sterownikami do ,grafy" - najstarsze mogą być najlepsze.

Wszystkie gry mogą śmigać.

Dodatkowo oprócz sterowników jest b. ważny DirectX.

Jeżeli masz Vistę to masz DirectX 10 a jeżeli XP : viewtopic.php?f=7&t=213229

/ nie koniecznie ale przypuszczalnie /.

Zanim wszystko instalujesz to musisz najpierw i zawsze na pierwszym miejscu zainstalować odpowiednie sterowniki do swojej płyty głównej - Chipset.

Jeżeli masz XP-ka to przeczytaj ten temat oraz sprawdż starsze sterowniki :

viewtopic.php?f=2&t=315787

Podczas jednego tematu ktoś napisał że lepsze są najnowsze ForceWare - zainstalowałem aby sprawdzić i mi rozwaliły komputer. :frowning:

Zainstalowałem jeszcze starsze i o dziwo są najlepsze.

NVIDIA ForceWare 162.18 :

http://www.softwarepatch.pl/plik/7982/5 … 16218.html

Sprawdż - są również do Twojej karty graficznej.

Przeczytaj dokładnie p/w podany temat.

Musisz wiedzieć że mam trochę starszą kartę graficzną i to co piszę nie musi się sprawdzić - oprócz tego nie wiem jaki masz system oraz płytę główną :?:

Powodzenia. :slight_smile:

nowilus , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Jest tak jak wspomniał XMan ,

Jeżeli masz starszą grafikę to nowe sterowniki nic nie pomogą a narobią szkody.

Dlatego też do starszych kart należy zainstalować starsze sterowniki.

Grafika też może się przegrzewać.

Sprawdź temperatury.