Prosze pomóżcie :D

(Lancer93) #1

Kiedy wyłacze synchronizacje pionowa i ustawie sobie 100 fps w counter-strike gra po minucie wiesza sie i pisze u góry po prawej connecting problem taki jakby internet sie rozłaczał.Wczesniej wszystko bylo normalne a teraz coś takiego sie dzieje moze wiecie jak temu zaradzić??Moja karta to Nvidia 8500gt monitor philips 190sw.

(XMan) #2

Monitor chyba tu nie gra żadnej roli.

Przy grach liczy się odpowiedni komputer tzn. pamięć, procesor, zasilacz itp.

Oprócz tego nieraz wystarczy zmienić zgodność systemu, zmienić coś w opcjach gry lub zainstalować tzw. łatkę.

Dodatkowo jak chcesz wiedzieć to nie każda gra musi chodzić na Twoim kompie.

Na moich starych komputerach chodziło kilka fajnych gierek - teraz nie chodzą. :frowning:

W to miejsce zainstalowałem inne - dużo lepsze.

Podałeś jaką masz kartę graficzną ale nie podałeś jaki masz system i płytę główną :?:

Nigdy nie sugeruj się najnowszymi sterownikami do ,,grafy" - najstarsze mogą być najlepsze.

Wszystkie gry mogą śmigać.

Dodatkowo oprócz sterowników jest b. ważny DirectX.

Jeżeli masz Vistę to masz DirectX 10 a jeżeli XP : viewtopic.php?f=7&t=213229

/ nie koniecznie ale przypuszczalnie /.

Zanim wszystko instalujesz to musisz najpierw i zawsze na pierwszym miejscu zainstalować odpowiednie sterowniki do swojej płyty głównej - Chipset.

Jeżeli masz XP-ka to przeczytaj ten temat oraz sprawdż starsze sterowniki :

viewtopic.php?f=2&t=315787

Podczas jednego tematu ktoś napisał że lepsze są najnowsze ForceWare - zainstalowałem aby sprawdzić i mi rozwaliły komputer. :frowning:

Zainstalowałem jeszcze starsze i o dziwo są najlepsze.

NVIDIA ForceWare 162.18 :

http://www.softwarepatch.pl/plik/7982/5 ... 16218.html

Sprawdż - są również do Twojej karty graficznej.

Przeczytaj dokładnie p/w podany temat.

Musisz wiedzieć że mam trochę starszą kartę graficzną i to co piszę nie musi się sprawdzić - oprócz tego nie wiem jaki masz system oraz płytę główną :?:

Powodzenia. :slight_smile:

(Frog) #3

nowilus , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(eyeti) #4

Jest tak jak wspomniał XMan ,

Jeżeli masz starszą grafikę to nowe sterowniki nic nie pomogą a narobią szkody.

Dlatego też do starszych kart należy zainstalować starsze sterowniki.

Grafika też może się przegrzewać.

Sprawdź temperatury.