Prosze pomozcie mi - FIFA 07

Witam mam wielki klopot :frowning: Posiadam Celerona 800 MHz, 400 mb Ramu i karte geforce mx 400 64 mb … zainstalowalem gre Fifa 07 podczas instalacji nie byl ozadnych problemow … porbolemy zaczely sie gdy chcialem wlaczyc mecz … podczas wczytywania sie meczu gdy pasek dochodzil do 3/4 dlugosci calkowitej wywala mnie do windowsa… prosze pomozcie mi … :frowning:

Rozsądne wymagania sprzętowe:

Pentium 4 1.3 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 64MB (GeForce 3 lub lepsza), 1.2 GB HDD, Windows 2000/XP. może dlatego że masz za słaby sprzęt

masz za słabą grafikę, z MX to nawet w Fife 2006 byś sobie nie pograł

BooBeeR , gra oryginalna?

:o co ja tu słysze, mam takiego kopma jak kolega wi śmiga mi wszystko cacy, a fifa 06 na średnich i na 800x600, wieć nie piszcie głupot.

  1. oryginał?

  2. Stery?

orginal stery nowe ze storny nvidia.com 91.47 <-- sterowniki

to moze byc przyczyną

BooBeeR - zacznij używać polskiej pisowni bo temat wyląduje w koszu

Trochę wątpie. Gra odpali na tym procku, lecz może się ciąć.

Na 99%

-gra nieorginalna

-masz Win 98

-stare stery do karty graficznej(zainstaluj 56.72)

Nawet najnowsze stery nic nie pomogą skoro jest słaba karta graficzna, która nie obsługuje funkcji wymaganych przez grę.

No ja mam geforca 4 mx 440 i śmiga pięknie na średnich detalach, mam 256 ram i bez problemu chodzi:) Tylko procka mam celerona 2.1.

Lol ja mam durona 800, 128 ramu, gforca 2 mx200/400 i u mnie wszystko chodzi gra sie nie tnie a co wy mowicie ze slaby komp jego ma problem.

a wgrywales moze jakies dodatki do fify na przykład turfy ??

:o :o ja mam MX 440 i co śmiga Fifa 2007

więc nie w tym problem

mam pytanie