Proszę pomóżcie

to jeszcze raz ja , proszę cie podziel sie swoją wiedzą na temat tego programu . widzisz bardzo cie proszę . Przed chwilą go zainstalowałem w wersji polskiej i mam do ciebie pytanie proszę odpowiedz . Po pierwsze włączyłem narzeędzia i czyszczenie rejestru i klinąłem wykonaj wszystkie wyżej wymienione , czy dobrze zrobiłem ? Proszę odpowiedz . HJak kilknę na narzędzia to co to są np za funkcje: wyświetl biblioteki systemowe DLL, wyswietl współdzielone pliki ,uruchom Regedit itp . proszę napisz cos więcej , amoże znasz strony internetowe gdzie będzie szczegółowy opis tego programu . Pozdrawiam

Niestety teraz nie mam czasu :frowning: …Jak zapewne widziałeś w opisie jest to program dla raczej zaawansowanych użytkowników i jeżeli nie jesteś pewny co do swoich kroków z tym narzędziem poczekaj trochę, być może ktoś z użytkowników tego forum Ci opisze bardziej szczegółowo działanie tej aplikacji.

Pozdrawiam :slight_smile: .

Cześc Norman.

opiszę jak używać RegCleaner 4.3[taką wersję posiadam w tej chwili na kompie,wcześniej miałem jv16pOWER TOOLS 1.3 ale przestała działać]Wprawdzie jest to narzędzie dla zaawansowanych,ale nie ma czego się bać,program tworzy kopie bezpieczeństwa,które można potem przywrócić

Po pierwsze -jaką masz wersję,być może zawiera polski plik językowy.Kliknij -options-language-selectlanguage,w nowym oknie[jest kilkanaście plików językowych]poszukaj pliku Polish.rlg,kliknij i otwórz.Wszystko powinno być po polsku.

Po drugie-Rejestr możesz czyścić ręcznie lub wybrać tryb automatyczny.

Porządkowanie ręczne:po uruchomieniu programu u góry są widoczne moduły do porządkowania różnych częsci Rejestru:Programy,Autostart,Odinstaluj,Typy plików,Nowe Pliki,Rozszerzenia powłoki,Kopie.Klikając na każdy z nich uzyskasz info do czegosłuży każdy z nich.I tak np. po uruchomieniu modułu Programy jeżeli zauważysz tam pozostały wpis po odinstalowanym programie odhacz go i kliknij na samym dole w przycisk Usuń zaznaczone.Wpis zostanie usunięty i przeniesiony do modułu Kopie.W każdej chwili możesz go przywrócić zaznaczjąc go i klikając w “Przywróć z kopii”

Porządkowanie automatyczne.klikamy w Narzędzia potem w Czyszczenie rejestruOtwiera się podmenu:

-wyczyść rejestr z błędnych wpisów

-wyszukaj i usuń osierocone wpisy

-automatycznie wyczyść rejestr

-wykonaj wszystkie wyżej wymienione

Możesz wybrać z tej listy cochcesz.Jeżeli wybierzesz “wykonaj wszystkie wymienione” RegCleaner zrobi pełny skan rejestruZaznacz podczas Analizowania rejestru,w oknie na dole "utwórz tylko jedną kopię"Pozakończeniu klikamy w "wybierz"i wybieramy np.“wszystkie”,potem klik na “usuń zaznaczone” i ok.-zrobione.

RegCleaner tworzy tylko ikonę na pulpicie,możesz go odinstalować tylko poprzez jego menu.Klik w -opcje-RegCleaner-Odinstaluj

Program jest free Możesz zajrzeć na jego mstronę domową:

http://www.jv16.org

Sam używam go od tego roku,ale niestety jv16powertools jest lepszy,ale nie za free.Mogę jeszcze opisać pwertools bo go używałem.Jeżeli jesteśzainteresowany to odpisz ale w tym samym topicu,nie zakładaj nowych podobnych.Oczywiście to co zrobisz z RegCleaner robisz to na własną odpowiedzialnośc

pozdrawiam :slight_smile: :slight_smile: