Prosze sprawdzcie mojego loga

Logfile of HijackThis v1.99.1

Scan saved at 00:23:23, on 2005-03-21

Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)

MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)


Running processes:

C:\WINDOWS\System32\smss.exe

C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe

C:\WINDOWS\system32\services.exe

C:\WINDOWS\system32\lsass.exe

C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe

C:\WINDOWS\System32\svchost.exe

C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe

C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe

C:\WINDOWS\Explorer.EXE

C:\Program Files\Analog Devices\SoundMAX\SMTray.exe

C:\Program Files\ATI Technologies\ATI Control Panel\atiptaxx.exe

C:\Program Files\Analog Devices\SoundMAX\SMAgent.exe

C:\WINDOWS\system32\wscntfy.exe

M:\PROGRAM FILES\Gadu-Gadu\gg.exe

C:\Program Files\Internet Explorer\IEXPLORE.EXE

M:\prog\hijackthis\HijackThis.exe


R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = www.onet.pl

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Łącza

O4 - HKLM\..\Run: [Smapp] C:\Program Files\Analog Devices\SoundMAX\SMTray.exe

O4 - HKLM\..\Run: [KAVPersonal50] "m:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus Personal\kav.exe" /minimize

O4 - HKLM\..\Run: [NeroFilterCheck] C:\WINDOWS\system32\NeroCheck.exe

O4 - HKLM\..\Run: [UserFaultCheck] %systemroot%\system32\dumprep 0 -u

O4 - HKLM\..\Run: [ATIPTA] C:\Program Files\ATI Technologies\ATI Control Panel\atiptaxx.exe

O16 - DPF: {E7544C6C-CFD6-43EA-B4E9-360CEE20BDF7} (MainControl Class) - http://bezpieczenstwo.onet.pl/skaner/SkanerOnline.cab

O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\..\{EF2B2FC8-4FDB-4EAF-8AEE-D8F2B4856719}: NameServer = 194.204.152.34,194.204.159.1

O23 - Service: Ati HotKey Poller - Unknown owner - C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe

O23 - Service: ATI Smart - Unknown owner - C:\WINDOWS\system32\ati2sgag.exe

O23 - Service: kavsvc - Kaspersky Lab - m:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Anti-Virus Personal\kavsvc.exe

O23 - Service: SoundMAX Agent Service (SoundMAX Agent Service (default)) - Analog Devices, Inc. - C:\Program Files\Analog Devices\SoundMAX\SMAgent.exe

Log czysty usuń:

O4 - HKLM…\Run: [userFaultCheck] %systemroot%\system32\dumprep 0 -u

znak errora, który u ciebie nastąpił. Wejście nieszkodliwe ale jest znakiem, że komp ci siada i ma kupę errorów. Ten KernelFaultCheck możesz usunąć Hijackiem i całkowicie zapobiec powstawaniu tego wpisu poprzez: Panel sterowania >>> System >>> Zaawansowne >>> Uruchamianie i odzyskiwanie. Klikasz Ustawienia i w sekcji Zapisywanie informacji o debugowaniu ustaw opcję na Brak.

czego mi komp siada nie rozumiem psuje sie od czego i dlaczego przeciez nie dawno kupiony

Napisz jakie są objawy co masz na myśli

siada

Siema

Ale motacie… :o

do kuz5:

Przeciez on (Misiek31) wlasnie nie wie co jest nie tak bo to kolega Gutek2222 tak stwierdzil ze siada

do Gutek2222:

Co Ty! masz na mysli mowiac siada? Mozesz rozszerzyc swoja wypowiedz i uswiadomic mnie, bo szczerze mowiac jestem bardzo ciekaw co wymyslisz :smiley: Wprowadzasz tylko ziomala jaracza z mojego osiedla :smiley: w blad i trujesz mu biedna glowke :smiley:

O4 - HKLM\..\Run: [UserFaultCheck] %systemroot%\system32\dumprep 0 -u

Za ten wpis jest odpowiedzialne xxxxxxx raportowanie bledow MS, a konkretnie zrzuty pamieci przez system przy awariach czyli zawiechach itp

Jak wiadomo Winda lubi sie od czasu do powiesic, wiec nie wiem Gutek po co wyskoczyles z tymi errorami Owszem, mozna to wylaczyc wedlug Twojego przepisu, ale po co W koncu nie wymyslili tego bez celu

PiS :peace:

Ide sie spalic… :faja:

PS

Raportowanie wylacze Ci przy okazji

Tylko przypomnij!

Bo moja glowa to juz… :glupek2:

to są wpisy errorów, siada nie zanaczy zje…bał się, sorki @eVer ale jakos nie zamierzam Tobie tłumaczyć, zobacz w google :lol:

Przede wszystkim jest tylko [user…] Nie ma [Kernel…] a to duza roznica!

Google nie jest mi obce, wiec takimi haslami mozesz czestowac laikow… A pozatym wole opierac sie na wlasnej wiedzy…

No jasne… nie tlumacz… w koncu ja jestem jakis gorszy… a takich sie olewa Przyznam ze profesjonalne podejscie do sprawy…

A przede wszsytkim to kolo… ja sie nie chce z Toba klocic… bo gdyby tak bylo to zrobilbym to w poprzednim poscie

Wiec PiS

PS

Sorry za troche offtopa

To są przykłady dwóch błędów które się pojawiają, jak je można wyłaczyć napisałem niżej, daj spokuj @eVer nikt się nie obraża> nie jest normalna rzeczą “zwiecha” błędy moga być poważne, jak wyskoczy kiedyś koledze “blue screen” wtedy porozmawiamy :stuck_out_tongue:

Wyluzuj wesołego Jajka :slight_smile: