Proszę sprawdzić log

systemma juz przeszło 5 miesięcy, jest na stałe pod netem, więc i sporo mogło się wpakować. Wykonałem sporo porad z tego tematu: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … topic=5989

To chyba wszysko.

Dzięki

W Dodaj/Usun odinstaluj NewDotNet

Usuń: (wszystko oczywiście robisz w trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu)

Pliki na czerwono usun ręcznie z dysku

Wpisy 010 usuwasz programem LSPFix (wpisy mogą zniknąć po odinstalowaniu w/w aplikacji)

Odpal LSP-Fix zaznacz “I know what I’m doing” następnie w okienku Keep zaznacz plik który chcesz usunąć i za pomocą strzałki (>>) przenieś go do okienka Remover i kliknij Finish (plik który masz usunąć to newdotnet5_40.dll)

Witam, ponownie, przepraszam że nie odpisywałem tyle czasu, ale nie miałem czasu (Świta, przygotowania, sami wiecie). A więc:

Niemogłem znaleść katalogu

reszte usunąłem pomyślenie (oczywiście w trybie awaryjnym)

i czy mogł by mi ktoś powiedzieć jak się obsługuje program LSPFix poniewaz niemogłem dojść, jak to zrobić

a o to mój aktualny log

Zostało do skasowania:

A i wklejaj tego loga normalnie, cały log był rozwalony

ale ja go wklejałem normalnie, w notatniku wziąłem Ctrl+a i skopiowałem a puźniej wkleiłem go na forum, jak usune to co napisałeś to wkleje ponownie loga, dzieki.

Nie napisałeś, jak mam się obchodić z tym programem.

PS. Te pliki to normalnie usuwam ręcznie w trybie awaryjnym??

EDIT:

Zadnego z tych plików które “podkreśliłeś” niebyło. Oto nowy log:

Może HijackThis płata jakieś figle, ponieważ chyba w tym logu też są te pliki. Ciekawe??

  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

  2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

  3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte.

  4. Skasować z dysku pliki i foldery, które podkreśliłem na czerwono

  5. Dokończyć skanerami online - Scanery do wyboru

  6. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue: