Protokół mms:// w WMP

Nie wiem dlaczego moj windows media player nie moze odtworzyc tego adresu mms://195.225.76.69.1024/ wyskakuje mi wiadomosc ze moj Player nieobsluguje tego protokolu i wie ktos jak to zrobic zebu dzialalo?

Mi wyskakuje że nie istnieje lub nie jest dostępny taki serwer :slight_smile: więc podejrzewam że Tobe również

wszystkie wpisy z mms:// mi nie działają i nie wiem co jest grane…

A jaką wersję masz Windows Media Playera ??

Jak tam szkodniki ?? Może loga z HijackThis wklej :?

Wersja 10, szkodników nie mam bo już dawałem logi.

Ja mam tak jak aju z tym adresem ;]

Może spróbuj z jakimś działającym adresem :?

Plik>>Otwórz adres URL >> Wklej:

mms://stream.szeptel.mm-team.com/ITV

I zatwierdź klikając na ok. I po chwili powinien pojawić się obraz :slight_smile:

Czy tylko w WMP tak się dzieje ?? Może spróbuj odtworzyć przy pomocy jakiegoś innego odtwarzacza :?

wpisałem dokładnie ten adrs i to samo mi wyskakuje. Przez inne programy tez probowalem i tez to samo jest.

Start --> Uruchom --> services.msc

Zobacz, czy jest uruchomiona usługa inteligentlego transferu w tle, jeżeli nie, włącz ją.

Tak, mam tą usługę włączoną i nic, to samo…

A co się konkretnie dzieje z odtwarzaczem WMP 10 po próbie otwarcia tego protokołu? Czy na dole pojawia się w nieskończoność napis “Łączenie z multimediami…”?

Wasacz :

No właśnie nic się nie dzieje tylko mi wyskakuje wiadomosc ze moj Player nieobsluguje tego protokolu :frowning:

U mnie wyskakuje że niepoprawny adres:/ Misiek1987 =>ściagnij uaktualnienie i spróbuj na najnowszym WMP-na najnowszym u mnie działa.

Misiek1987 , spróbuj zainstainstalować to.

Mam wersje 10 i te kodeki tez zainstalowalem i tez nic…

Złączono Posta : 18.06.2006 (Nie) 19:13

I co moge jeszcze zrobic?? :frowning: :frowning: :frowning: