Protrzebuje programu do sprawdzania błędów

Potrzebuje programu do sprawdzania błędów i optymalizacji komputera. Mam na myśli coś ala Norton Checkit Diagnostic i System Optymalizer.

Musze naprawić dużo błędów.

dzięki za pomoc

PS.Za błędy w pisowni przepraszam

do sprawdzainia błędów ale gdzie ?? W rejestrze ??

nie wiem. Chodzi mi tutaj żeby włączyć program i żeby sam wszędzie wyszukiwał błędy i je naprawiał

No musisz określić dokładnie o jakie błędy Ci chodzi.

Te programy co podałeś to są jakie optymalizery sestemu.

Moźe chodzi Ci o WinOptimizer ?

Złączono Posta : 18.02.2007 (Nie) 10:11

http://www.download.net.pl/c82/Optymalizacja-systemu/

gama programów do optymalizacji systemu :wink:

Chodzi mi też o coś w stylu norton disc doctor i norton system doctor tylko tyle że bardzie skuteczny albo do wszystkich możliwych błędów

dzięki za link

do hdd-hdtune,hdtach

do pamieci-memtest,goldmem

do procka-prime,superpi.pcmark

do grafiki-3dmark,VideoCardStabilityTest.aquamark

do stabilnosci kompa-superpi,prime,pcmark

do czyszczenia rejestrow/hdd-jv16powertools,odkurzacz,regcleaner

google powie wiecej,za duzo jest softu tego typu;

nie znajdziesz chyba programu ,ktory pokaze CI wszystko i naprawi wszystko-taki kombajn nie mialby sensu- sprawdzenie i naprawa np.300gb dysku zajeloby pewnie caly dzien :slight_smile:

soft jest dedykowany i taki jest najlepszy-maly,szybki i skuteczny tylko tam,gdzie ma byc,przyklad?

takim przykladem moga byc wielkie antywirusy,typu norton,ktore ,owszem sa dobre,ale zzeraja ogromne zasoby,sa wolne-lepszym rozwiazaniem jest miec kilka malych aplikacji,ktore robia dokladnie to samo,a zajmuja znacznie mniej miejsca i zasobow,bo kazda znich zajmuje sie tylko swoja dzialka,ze tak powiem…

takie pytanko: Jak zrobić format całego dysku? Bo nie moge zrobić C: i wyskakuje że windows sam siebie nie może usunąć.