Prowadzenie radia internetowego -PRO

Witam.

Chciał bym sie dowiedzieć czy znacie jakiś program do prowadzenia radia internetowego, oprócz SHOUTcast’a ? Dobrze też by było zeby to był program dość zaawansowany :wink:

Z góry dziękuję za odpowiedz :wink:

Przecież SHOUTcast tylko stawia serwer a radio możesz prowadzić np. w winamp-ie, foobar2000 itp. itd.

Polecam Traktor DJ Studio :slight_smile:

Witam,również poszukuję takiego programu.

Wiem że jest ,ale nie chodzi mi żaden DJ cośtam ,bo nie chodzi improwizowanie efektów muzycznych na żywo,żadnych gramofonów nie potrzebuję,nie chcę obrabiać żadnych plików audio!

Chodzi o to żeby można było zaprogramować kilka playlist współgrających i każda miała swoją częstotliwość odtwarzania,godziny odtwarzania itd,kolejno lub losowo,z powtarzaniem lub bez.

Tak jak to w radio się dzieje ,że np co godzinę wiadomości,co 15 minut reklamy,co jakiś czas(losowy) jingle różne,ale to sa osobne elementy,wiec nie da rady pojedynczą playlistą winampa ,bo zrobiłby sie okropny bałagan co skutkowałoby dezorganizacją czasu “antenowego”,to musi być po prostu zaprogramowane przeze mnie

Znacie taki program?Ewentualnie jakiś skrypt zintegrowany np z otwarzaczem flashowym.Mam już pewien pomysł ale liczę na gotowy programik.

Chyba już rozumiecie o co mi chodzi?