Proxy - deinstalacja

Witam,

ostatnio zainstalowałem sobie program Hide IP Platinium 3.5. Dla osób, które nie wiedzą - to program, który automatycznie łączy się z serwerami proxy w celu zachowania anonimowości w sieci. Cechuje się tym, że wystarczy go tylko włączyć, a już robi swoje. Po krótkim czasie używania go, postanowiłem go skasować. Zrobiłem to programem Total Uninstall 4, zawsze usuwam tym programem, żeby śmieci w rejestrze nie zostawały - on te wszystkie ukryte rzeczy kasuje. Teraz mimo odinstalowania nadal przy wejściu na strony sprawdzania własnego ip, pokazuje że jestem w Malezji oraz informuje o korzystaniu prze zemnie z serwera proxy. Co mam robić? Restartowałem już komputer. Korzystam z Firefoxa, na Operze to samo. Zniósłbym to gdyby nie fakt że z 1024kbps przepustowość spadała do 300-400kbps.

Proszę o pomoc!

Pozdrawiam

Poszukaj w opcjach przeglądarek ustawień proxy i jak coś tam jest, to wyłącz.

Szukałem już w przeglądarce, ale dopiero teraz znalazłem.

Dzięki już wszystko odhaczyłem jest OK.

Pozdr. :smiley:

manyaky

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.