Proźba do użytkowników Vista English

(Sliwa) #1

Potrzebuje jednej rzeczy sie dowiedzieć. W naszym kochanym polskim tłumaczeniu usłua superfetch została tak przetłumaczona i wytłumaczona, że nie wiadomo która usługa za to odpowiada :slight_smile: Ale jest sposób :slight_smile:

Prosiłbym żeby ktoś wszedł menu start > akcesories > run i wpisał services.msc uruchomi sie narzedzie aministracyjne zarzadzajace serwisami jak ktos tam nie grzebal to moze sie pobawic i wylaczyc sporo i tym samym przyspieszyc viste :slight_smile:

1. NAstepny sposób to panel sterowania > narzedzia administracyjne ( w ngielskiej to bedzie chyba administrator tools ) - i kliknać w services w oknie które sie pokaże.

Potem prosiłbym o odszukanie w nazwach SuperFetch kliknać na nia prawym klawiszem myszki i wybrac właściwości/prosperites. W pierwszym oknie które sie pojawi zaraz pod zakladkami bedzie nazwa procesu w eng chyba service name pierwsze co bedzie napisane zaraz pod zakladkami moze tam byc np. "upnphost" . Prosiłbym o podanie tej nazwy.

Po co mi to :slight_smile: ?? wkurza mnie ta usługa i chce ja wyłączyć , u mnie jest uruchamianych dużo rożnych programów gier itd i superfetch poporstu zapycha mi cala pamiec jak chce potem pograc to czesc gier w ogole nie chodzi a przez to ze mam w pamieci tyle programow i rzeczy to nawet te co w niej sa chodza wolniej paranoja :smiley: 1 gb ramu to za mało. Usługa pokazuje swoje możliwości dopiero przy 2 a najlepiej 3 gb ramu :), a ze polaki przetłumaczyli tak usługi ze ich nie można zrozumieć to musze tak :D.

(mktos) #2

Service Name: SysMain

Display Name: Superfetch

Description: Maintains and improves system performance over time.

Path to executable: C:\Windows\system32\svchost.exe -k LocalSystemNetworkRestricted