Proźba o sprawdzenie loga

Chciałbym żeby mi ktoś loga sprawdził, bo:

  1. od czasu do czasu komp chce sie w minute wyłączyć ( blokuje komendą w uruchom więc to przeżyje)

  2. mam XP i POSŁANIEC mi czasem wyświetla jakieś śmieci żeby wejsć na jakąs stronke i pobrać coś… (zablokowałem go w końcu więc i tojest do przeżycia jak sie upre…)

  3. net mi wolno zaczął chodzić a komenda netstats wyswietla duuuuuużo połączeń- I TO JEST MÓJ GŁÓWNY PROBLEM- net jest przeciążony a ja nie moge grać w doda :(((((((

kompa skanowałem nortonem z nowa bazą wirusów i nic nie wykrył (w sumie to norton żadko coś wykrywa) i ad-aware i to też twierdzi ze nic nie ma (tzn od wczoraj nic nie ma, wczoraj to coś jednak było :P)

a teraz log:

co było a nie jest… 8)

załataj winde :slight_smile:

chodzi o SP2? a możesz mi powiedziec czy komp jest w tym momencie czymś zaśmiecony? (bo chyba jest…)

tu nie widac nic :slight_smile:

Masz jakies dodatkowe informacje?

:slight_smile:

net wolno chodzi a nawet w tp sa o tej porze da sie grać w cs’a :stuck_out_tongue:

a tak na serio to mam wyjątkowo duzo połączeń z netem w netstats w sytuacji gdy nie powinienem mieć jakichkolwiek (ew norton szukający updateow)- żadnej kaazy, torrentow itp w tle, nawet gg nie ma włączonego…

pokaż 8)

sorka ale jak? printscreenem nie obejmie a inaczej to ja chyba nie umiem(ana oko to 4 prtscreeny bedą…

niech bedą :slight_smile:

>

>

>

>

>

hmmm, ciekawe czy bedzie widać…

Złączono Posta : 19.08.2005 (Pią) 21:24

to teraz mozesz mi powiedziec jak ja mam je tu wstawic? // wiem ze lama jestem ale jakos infa to nie jest moja mocna strona jak widać :frowning:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … sc&start=0

s21nl.th.jpg

Złączono Posta : 19.08.2005 (Pią) 21:50

takich mam 5 screenow, niczym si enie roznią właściwie…

z tego co widac na screnie wszystkie akcje są prawidlowe :slight_smile:

Mozesz jeszcze pokazac scren z menedzera zadan?

s60kt.th.png

Nic ,zupelnie nic…Z wirusami nie masz problemow…

ok, dzieki za poświecony czas, tylko czemu ja mam tego neta przeciążonego… :frowning:

Kontakt z adminem sieci obowiazkowy …Dzwon i nie daj sie zbywac…

Jeszcze zapytam czy norton nie jest za ciezki na twoj system?

moze cos pomoge

  1. musisz miec wormblasta… na poczatku wejdz w panel sterowania > narzedzia administracyjne > uslugi > "zjedz na sma dol i poszukaj czegos z “RPC”(zdlane wywolywanie rpc)…kliknij, pojawi sie okno, w ktorym kliknij zakladne “odzyskiwanie”…tam gidze pisze “1 blad” 2 i wiecej wybierz nie podejmuj zadnej akcji. I pozniej poszykaj w googlach latki na worma.

blasta powinien wykryc anitiwirus jeseli nie skorzystaj z bezplatnego “mks”.

  1. Windows wyslwietla czasem taki komunikacik ze masz bledy w rejestrze itp…musisz wejsc na strone i pobrac…platny program do czyszczenia rejestru…osobiscie polecam darmowego Adaware, tez powinine zalatwic problem.

  2. Moglbys napisac, ktore procesy do czego naleza (lokalne,systemowe,uzytkownika) a takze czego uzywasz…ostatnio pojawil sie wirus, ktory utrudnia zycie uzytkownikom neostrady.

Dzoniac do nich nic nie zdzialasz (sma mialem ten prblem) siedza za biurkiem i nic nie robia…mowia zebys przeskanowal dysk :stuck_out_tongue:

Rada: powylaczaj po kolei kazdy program “uzytkownika” (oprocz exploler i taskmaster) po wylaczeniu jednego sprawdz czy Ci internet nie muli…jezeli trafiles na ten zly proces znajdz go na dyzku po czym usun…z rejestru tez by sie przydalo :P…