Prywatnosc


(Djmac) #1

chcialem sie tylko dowiedziec gdyz na skrzynke mailowa pewnej osoby loguje sie niepowolana osoba (nie wiem w jaki sposob zdobyla haslo, napewno nie zostala o nim poinformowana, czyta wiadomosci itd. rowniez jesli chodzi o komunikatory tlen,gg w jakis sposob sie do nich dostaje i czyta wszystko co popadnie…

czy za cos takiego mozna temu “ciekawskiemu” cos zrobic w sensie prawa ?? jesli zdobylbym IP tej osoby ? a portal poczty potwierdzilby logowanie z tego adresu IP na dane konto ?

poradzcie co z tym zrobic ?? :frowning:


(aju) #2

radze zainstalować na tym komputerze antywirusa (wystarczy awast) i firewalla (polecam kerio). Skan ad-aware, spy-bot, panda onlinescan, mks online.

Po tym wszystkim oczywiście zmieniamy wszystkie hasła. Nie wpisujemy ich w publicznych komputerach, patrzymy czy ktoś nas nie podpatruje itp.

Z policją szkoda zachodu :mrgreen:


(Djmac) #3

tylko ze to wszystko bylo zainstalowane zmienione haslo i bez zmian z tego co mi wiadomo :? naprawde osoba przegina i nie daruje jej tego tak latwo… chodzi tylko o to czy cos za to prawo “przewiduje” az tak zle moze byc z ta policja ?


(Dod) #4

Przewidduje… ALe musisz miec dowody a same Ip nic ci nie dadza,


(Djmac) #5

dowody tzn ? tak konkretniej moglbys okreslic co byloby potrzebne zeby goscia ud**ić … :?


(iGreq) #6

Tutaj się zabijają, okradają, latają z pałami po osiedlach, handlują dragami pod szkołami, wszystko się dzieje na oczach policji.

A ty chcesz iść na komisarat? :smiley:

z adresem Ip na karteczce? :D,

argumentując, że ktoś ci się włamał na GG ? i czyta poczte? :smiley: :smiley:

Jedynie co zrób to zabezpiecz siebie, korzystajac z rad kolegi aju

I tyle :smiley:


(Canaletto) #7

iGreq ma rację.

Po co angażować policję w te sprawy.

Najlepiej samemu się zemścić :slight_smile: