Przeciążenia, kodowanie a moze ruter?

Witam

Od okolo 3lat zadnych problemow nie mialem z neostrada. Jakies 5dni temu wracam do domu odpalam peceta i pingi skoczyly z 20 do 70. Od razu siegnalem po sluchawke bo naczytalem sie wiele takich tematow. Pani resowała mi łacze, w koncu powiedzialem ze zapewne zmienili kodowanie z interleaved na fast. Zrobiła zgloszenie i nastepnego dnia monter do mnie dzwoni ze zmienili kodowanie mojego łacza, bowiem było na interleaved.

Pingi wrocily do normy jednak nie do konca… teraz gdy np. gram czesto ping skacze z 20 na 300 i znowu 20 i 500, czesto mnie zrywa…Ze stron rowniez mnie wyrzuca…w sensie ze nie moze znalezc strony ale gdy odswiezam strona od razu sie otwiera…

i tu sie pojawia moje pytanie: dzisiaj znow przedzwoniłem, pan rowniez resował mi lacze, kazał mi grzebac cos w ustawieniach rutera jednak bez zmian. Jednak wspominał cos o tym ze byc moze problem tkwi w tym ze skoro kodowanie zostalo zmienione to i w ruterze sa stare ustawienia dla interleaved? Wchodzilem w te ustawienia jednak nic takiego nie widze…Wspominał cos o DNS jednak nie pamietam juz zbytnio ale i jego zabiegi nic nie dały…

No i co najbardziej mnie zadziwia, gdy pinguje strone przez wiersz polecen, wszystko jest tak jak powinno…

http://img503.imageshack.us/my.php?image=pingi.jpg

pomozecie? :smiley:

Dodane 06.05.2009 (Śr) 15:24

up

Dodane 06.05.2009 (Śr) 15:26

podbijam